BREAKING NEWS

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e Durrësit, kapet sërish lëndë narkotike në të njëjtin konteiner, e treta herë brenda korrikut

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e
x
BREAKING NEWS

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme: Shqiptarët po presin!

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak
x
BREAKING NEWS

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e 24 orëve të fundit: Asnjë humbje jete, ja sa raste të reja u shënuan

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet marrëveshja e rëndësishme mes Shqipërisë, Maqedonisë dhe Serbisë

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet
x
BREAKING NEWS

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës në Tiranë. Zbardhet çfarë u vendos

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës
x
BREAKING NEWS

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i surprizon të gjithë në Samitin e Shkupit, ‘thumbon’ Zaevin dhe ‘shigjeton’ ashpër Albin Kurtin: Të ndarë jemi të vegjël!

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja
x
BREAKING NEWS

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/ Rëndohet bilanci, humb jetën 30-vjeçari dhe plagosen rëndë tre persona të tjerë. Zbardhet shkaku i konfliktit mes kushërinjve

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/
x

Gossip

“Ajo kishte 2 personalitete”, Iliri i ‘Përputhen +40’ rrëfen historinë e trishtë të tij të dashurisë: Kam pasur një durim të çuditshëm me të!

“Ajo kishte 2 personalitete”, Iliri i ‘Përputhen

Konkurrenti i ‘Përputhen +40’, Iliri, gjatë takimit të tij Gilbertën tregoi disa detaje në lidhje me marrëdhënien e tij të fundit. Ai rrëfeu se ish-partnerja ishte një person në depresion, e cila reagonte në mënyrë të ashpër për çdo gjë.

Iliri: Ka qenë një person pak me depresion që nuk e kuptonte e vlerësonte qetësinë time. Unë kisha kuptuar që në fillim por e kisha dashur si person. Kam pasur një durim të çuditshëm. Ajo ka pasur edhe një fëmijë, jam kujdesur sikur të kishte qenë i imi. Kam ndenjur nga dashuria mbase një mrekulli mund ta qetësonte dhe ekuilibrohej. Kishte reagime shumë të forta. Ishte shumë xheloze dhe e shpinte të kuptonte sikur e kisha tradhtuar, kjo e nxirrte si një person me dy personalitete.

Gilberta: Më vjen keq që ke pasur një lidhje të tillë.

Iliri: Është e kaluara.

Gilberta: Më vjen shumë mirë që unë jam e tashmja.

Iliri: Unë e kam dashur dhe nuk e braktisa. Kishte momente që do kishte paqe por rikthehej ajo furtuna.