BREAKING NEWS

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik raportimesh për UFO-t në Itali, ja rasti i paprecedentë që ka kapur radari në aeroportin Malpensa në Milano dhe lidhja me pandeminë e COVID-19

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik
x

Gossip

"Ajo mund të jetë e virgjër nga poshtë, por mund të jetë kur*ë nga...”, befason me deklaratën Zhaku, tregon frikën më të madhe të femrave shqiptare

"Ajo mund të jetë e virgjër nga poshtë, por mund

Inida Gjata, e njohur si Zhaku, ka folur për meshkujt shqiptarë që kërkojnë për grua, femra të virgjëra.

“Nuk dua të futem fare në këtë pjesë. Se i di që ka djem shqiptarë që ende mendojnë kështu. Por gjynah që e gjykojnë një femer nga virgjëria.

Ajo mund të jetë e virgjër nga poshtë, por mund të jetë kur*ë nga lart. Është më shumë frika nga fjalët e komshies, se e njoh shoqërinë shqiptare shumë mirë

Ashtu rriten njerëzit në Shqipëri. Mirëkuptimi im nuk do të thotë që s’dua që ky fenomen të ndryshojë. Por e shoh që për disa njerëz është e rëndësishme. Mosha mbi 40 vjeç i ka akoma këto mentalitete. Mendoj që brezi më i ri do të jetë më i hapur,” tha Zhaku në Top Channel.