BREAKING NEWS

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e prokurori”, gazetari Artan Hoxha tregon prapaskenat dhe çfarë u fsheh: Bosët e krimit janë sinjalizuar që mos të jenë në banesat e tyre

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e
x
BREAKING NEWS

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga miku i tij i ngushtë dhe borxhi me shuma marramendëse i pashlyer: Gjithçka ndodhi për një vajzë. Zbardhen detajet e rënda për vrasjen e bujshme

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga
x
BREAKING NEWS

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me rrëfimin e tij për avokatin e njohur të vendit tonë, tregon planin e frikshëm që i kishte përgatitur partneres: Na dha 120 mijë euro t’i vrisnim ish gruan

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me
x
BREAKING NEWS

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe tregon çfarë pritet

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x

Gossip

“Ajo ngel aty si pemë”/ 'Rivalë' në Big Brother VIP, Iliri i jep këshillën e papritur Donaldit: Po penalizon...

“Ajo ngel aty si pemë”/ 'Rivalë' në Big

Mbrëmë banorët bënë lojën “qytet, shtet”, ku pas disa debateve u shpallën edhe fituesit, ku ishin pesë prej tyre. Einxhel, Arjola, Iliri, Arbëri dhe Donaldi kanë shijuar një natë ndryshe në suitë, duke qenë se ishin fituesit e lojës.

Gjatë darkës ata kanë bërë biseda të ndryshme, ku në një moment është folur edhe për Beatrix. Iliri i është drejtuar Donaldit duke i thënë që të mos ndërhyjë kur flet këngëtarja. Sipas balerinit të njohur, kjo e penalizon atë.

Biseda mes banorëve:

Iliri: Unë e pyeta Trixë për çfarë e kishe fjalën, e ajo po ma shpjegonte, ti ndërhyre

Donaldi: Po ne kishim një debat para saj, mos ja fut kot

Iliri: Po lëri të flasë ajo, edhe unë këtë thashë

Donaldi: Edhe unë nuk është se nuk e lashë të fliste, ne kishim një debat me ulërima përpara dhe po diskutohej diçka

Iliri: Po flisja me Trixën

Donaldi: Patjetër, po nuk është se nuk e lashë unë Trixën të fliste, se nuk e kam lënë në Prime Trixën të flasë

Iliri: Unë mendoj se po ti bësh mburojë vetëm e penalizon

Donaldi: Trixës?

Iliri: Po

Donaldi: Për gjërat që na përkasin vetëm mua e asaj

Iliri: Po le të përgjigjet ajo, se unë me atë po flas, nuk po flas me Donaldin

Donaldi: Patjetër, dhe në Prime nuk është se jam përgjigjur

Iliri: E di çfarë ndodh, çdonjëri e eliminon Trixën nga ana e debatit, edhe ajo ngel aty thjesht si pemë

Donaldi: Edhe ajo ka folur, ka debatuar. Unë nuk kam ndërhyrë për Trixën, ajo ka ndërhyrë për mua. Ti pse e nominove?

Iliri: Unë e nominova se ndërhynë në gjithë muhabetet

Më të lexuarat