BREAKING NEWS

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me motin me 10 gusht

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me
x
BREAKING NEWS

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe gruas së tij/ Autoritetet amerikane po hetojnë nëse kishte konflikt mes çiftit! Në apartament u gjetën shenja…

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e qëlloi me armë zjarri 12-vjeçarin

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në Shkodër, dyshimet e para

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në
x
BREAKING NEWS

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në New-York/ Zbardhen detaje të reja, hetimet: Në apartament gjenden disa shenja

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë po lë pa gjumë Berishën e Metën dhe tregon goditjen e fortë që do marrin së shpejti: Prisni dhe shikoni...

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë
x
BREAKING NEWS

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”, Berisha plas deklaratën e fortë: Një pronar peshkarexhe kontrabandon naftë, takohet shpesh edhe me Ramën

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”,
x
BREAKING NEWS

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e rëndësishëm, ja kur nis shkolla e lartë (Dokumenti)

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e
x

Gossip

“Ajo nuk do më zgjidhte, e zgjodha unë”/ Elgit Doda rrëfen historinë e tij të dashurisë dhe si arriti ta bindte Klean

“Ajo nuk do më zgjidhte, e zgjodha unë”/ Elgit Doda

Elgit Doda ishte i ftuar në “Piter Pan”, ku u pyet nga të vegjlit e emisionit për historinë me Klea Hutën dhe kantautori tregoi që nga njohja e tyre, propozimi për martesë e deri tek bashkëjetesa.

“Ti ke një nuse shumë të bukur, dua të di si të zgjodhi ajo ty?”, e pyeti një fëmijë Elgitin.

“Të ishte që të më zgjidhte ajo mua s’më zgjidhte por e zgjodha unë. Na takon ne meshkujve ta zgjedhim ne femrën dhe ti mbushim mendjen që jemi të mirë”, u përgjigj ai.

Duke u ndalur tek propozimi romantik që ai i bëri Kleas pak kohë më parë, Elgiti sqaroi pse ishte vonuar aq shumë për të bërë diçka të tillë.

“Nuk e kisha bërë më herët edhe e bëra në momentin e duhur, në ditëlindjen e Kridit. E kisha harruar tek xhepi i panatallonave të tjera prandaj e bëra kaq vonë. Edhe ne të mëdhenjtë bëjmë ndonjëherë gabim, por më mirë vonë sesa kurrë. Unë e bëra në ditëlindjen e Kridit me unazën që ajo e ka aq shumë qejf. Unë jam pak harrakt i harroj gjërat”, u shpreh ai.

Elgiti tregoi se dirigjent në shtëpinë e tyre është Klea ndërsa kur u pyet nëse ajo gatuan në shtëpi kantautori tha: “Shiko kur kemi kohë gatuajmë, por gjysma e shtëpisë digjet merr flakë.”

Më të lexuarat