BREAKING NEWS

Klodiana Lala jep detaje nga shpërthimi me tritol në banesën e Armand Dukës: Një luftë e hapur me Veliajn

Klodiana Lala jep detaje nga shpërthimi me tritol në banesën e
x
BREAKING NEWS

Shpërthimi në banesën e Armand Dukës, vjen reagimi i parë nga Basha

Shpërthimi në banesën e Armand Dukës, vjen reagimi i
x
BREAKING NEWS

Shtëpisë së Armando Dukës i vihet tritoli, Erion Veliaj: Lëri këto filma tani

Shtëpisë së Armando Dukës i vihet tritoli, Erion Veliaj:
x
BREAKING NEWS

Shpërthim me tritol në shtëpinë e Armando Dukës

Shpërthim me tritol në shtëpinë e Armando Dukës
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta plas deklaratën e fortë, zbulon problemin e madh që ka me ligjin Lulzim Basha: Kjo është arsyeja që ai sot i mban ison “Gruas se Bilalit”

Ilir Meta plas deklaratën e fortë, zbulon problemin e madh që ka
x
BREAKING NEWS

U bë president nga socialistët, a është penduar Ilir Meta? Ja si përgjigjet Presidenti

U bë president nga socialistët, a është penduar Ilir Meta?
x
BREAKING NEWS

Përplasja me politikën, sulmohet faqja zyrtare e Federatës Shqiptare të Futbollit

Përplasja me politikën, sulmohet faqja zyrtare e Federatës
x
BREAKING NEWS

Veliaj kërcënon Dukën me SPAK? Reagon për herë të parë Arben Kraja

Veliaj kërcënon Dukën me SPAK? Reagon për herë të
x

Gossip

“Ajo po bën lojë”/ Fifi nuk i ndahet Sarës, pasi humbi ndjenjat në mes të spektaklit, këngëtarja befason Donaldin me atë që i thotë

“Ajo po bën lojë”/ Fifi nuk i ndahet Sarës, pasi

Spektaklin e ditës së martë teksa po diskutohej për ndërhyrjen e Fifit në lidhjen e Sarës dhe Pajtimit lindi një debat mes opinionistes Balina dhe këngëtares.

Opinionistja Balina i tha Fifit që ajo ka nevojë për vëmendje prandaj po e bën diçka të tillë.

Pas këtij momenti Fifit i bie të fikët.

Ditën e djeshme Fifi bisedoi me Donaldin në lidhje me këtë situatë ku ajo u përfshi. Sipas saj Sarah po e bën këtë gjë vetëm për lojë.

“Unë nuk e njoh Sarën nga jashtë por nëse unë gjykoj ftohtë nga një perspektivë tjetër,unë them që kjo vajzë po bën lojë me ne të gjithë. Më përpara ajo tha nuk ka shanc të ndodhi diçka mes saj dhe Pm më pas ndryshoj komplet”,-tha Fifi.

Donaldi nga ana tjetër i tha se ajo është tepër e pasigurt jo vetëm për Pm po edhe për qëndrimin e saj brenda shtëpisë.

“Ajo nuk është marrë asnjëhere me televizion edhe është shumë e pasigurt jo vetëm për Pajtimin por edhe për hyrjen e saj në shtëpi. Ajo ka shumë emocione dhe është një vajzë shumë e pastër”,-i tha Donaldi.