BREAKING NEWS

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për të plagosur

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të shokuar, na ka lënë pa fjalë

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të
x
BREAKING NEWS

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të reja për ngjarjen e rëndë në Gramsh

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit te Sheshi Skënderbej, policia del me thirrjen e rëndësishme për qytetarët

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit
x
BREAKING NEWS

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e rëndësishëm, zbardhen me shpejtësi detajet

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e viktimave, fqinji rrëfen situatën mes vëllezërve

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e
x
BREAKING NEWS

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi Ramën: Është një goditje e madhe

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi
x
BREAKING NEWS

'Plas' në veri të Kosovës, raportohet për të shtëna me armë, dalin me shpejtësi detajet e minutave të fundit

'Plas' në veri të Kosovës, raportohet për të
x

Gossip

'Ajo tha po'/ Bëri 'namin' në PërPuthen, ish-konkurrenti i jep fund beqarisë (VIDEO)

'Ajo tha po'/ Bëri 'namin' në PërPuthen,

Beart Rexhepi është një nga ish-konkurrentët më të përfolur të edicionit të dytë të Për’puthen. Ai u dallua në programin e dashurisë për qetësinë që e karakterizonte dhe paraqitjen fizike.

Mirëpo ajo që e bëri kryefjalë të mediave rozë, ishte romanca e tij me Tea Trifonin. Kjo periudhë ka mbetur shumë pas, dhe sot Bearti është më i lumtur se kurrë në një lidhje të re.

Së fundmi përmes një postimi në Instagram, Bearti ka treguar se i ka dhënë fund beqarisë. Ai ka ndarë një video dhe një foto me partneren misterioze, krahas së cilave shkruan:”Ajo tha po”.

Pak kohë më parë, ai u shpreh se ishte në një lidhje teksa deklaroi se preferon ta mbajë private, pas përvojës me lidhjen e tij të fundit e cila mori shumë vëmendje.

Më herët të pyetur mbi arsyet e ndarjes Tea dhe Bearti nuk kanë preferuar të flasin shumë. Tea u shpreh se lidhja e tyre u kthye toksike për shkak se Bearti ishte shumë xheloz ndërsa ky i fundit deklaroi se ajo i linte shkak.

Bearti në një intervistë asokohe tregoi se është xheloz në një marrëdhënie dhe sipas tij kështu tregohet nëse je apo jo i interesuar për tjetrin.

“Një njeri është xheloz nëse e do dikë. Normal që jam xheloz, nëse nuk të intereson dikush normal që nuk je xheloz. Nuk e di varet edhe prej femrës”, tha Bearti.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Beart Rexhepi (@beartrexhepi)