Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Aksidentohet moderatorja e Top Channel

Postuar: 12/01/2019 - 21:39

Duket se fundjava nuk ka qenë  shumë e mirë për moderatoren, Fjoralba Ponari. Ajo ka pësuar një aksident, të cilin e ka publikuar në ‘Instagram’.
 
Fjoralba ka humbur drejtimin duke goditur një shtyllë elektrike. Fatmirësisht, në këtë aksident nuk ka dëme në njerëz, vetëm është dëmtuar pjesa e përparme e makinës.
 
Ponari pritet të fillojë shumë shpejt prezantimin e ‘E diell’ nën shoqërimin e Nevina Shtylla dhe Edi Manushi.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/01/2019 - 14:54

Ledina Çelo e ka pranuar sfidën më të re që po fikson të gjithë të famshmit shqiptarë dhe madje mund të themi që është fituesja e saj.

Postuar: 16/01/2019 - 13:21

Pre e sfidës më të njohur të momentit në rrjetet sociale “10 year challenge” janë bër

Postuar: 16/01/2019 - 13:10

 Reperi Majk ka kaluar një ditë të bukur me djalin e tij, Roan.

Postuar: 16/01/2019 - 13:08

Enca Haxhia është një ndër këngëtaret më të pëlqyera nga të rinjtë dhe njëkohësisht më e komentua

Postuar: 16/01/2019 - 12:03

Këngëtari shqiptar Albatrit Muqiqi dhe bashkëshortja e tij Egzona, janë bërë prindër për herë të

Postuar: 16/01/2019 - 11:44

Aktori denoncoi në rrjetet sociale vjedhjen e çantës dhe përmes “Twitter”-it bëri një