BREAKING NEWS

Rama thirrje Asamblesë së OKB-së: Kthejini sytë nga siguria kibernetike, Shqipëria u sulmua nga Irani

Rama thirrje Asamblesë së OKB-së: Kthejini sytë nga siguria
x
BREAKING NEWS

COVID në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë jep njoftimin e rëndësishëm: Çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

COVID në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë jep
x
BREAKING NEWS

“Lufta e Tretë Botërore ka nisur tashmë”, figura e njohur ruse lëshon alarmin: Katastroftë bërthamore...

“Lufta e Tretë Botërore ka nisur tashmë”, figura e
x
BREAKING NEWS

'Fluturon' përsëri nafta dhe gazi/ Bordi i Transparencës ndryshon sërisht çmimet, ja sa do të shiten karburantet

'Fluturon' përsëri nafta dhe gazi/ Bordi i
x
BREAKING NEWS

Kreu i SPAK paralajmëron arrestime të bujshme në radhët e të korruptuarve, zbulon se prokurorët specialë dhe agjentët e BKH po bashkëpunojnë me 20 skuadra të përbashkëta hetimore nga vendet e BE

Kreu i SPAK paralajmëron arrestime të bujshme në radhët e
x
BREAKING NEWS

Nga pezullimi i “Air Albania”, tek tërheqja e mjekëve në spitalin e Fierit dhe mbajtja peng e Xhamisë së Namazgjasë, si ndryshoi qëndrim Edi Rama për gylenistët pasi Erdogan filloi të tërhiqte investimet në Shqipëri

Nga pezullimi i “Air Albania”, tek tërheqja e mjekëve
x
BREAKING NEWS

Ja 5 qokat e Edi Ramës për Erdoganin, nga masakrimi i shkollave të Gylenit, te blerja e dronëve 40 milionë euro nga dhëndri i Sulltanit turk

Ja 5 qokat e Edi Ramës për Erdoganin, nga masakrimi i shkollave
x
BREAKING NEWS

Ndryshon qëndrimi amerikan për njeriun e Malit me Gropa, Yuri Kim vizitë blic te spiuni Ilir Metaj, ish-Presdeinti distancohet nga “non grata” Sali Berisha

Ndryshon qëndrimi amerikan për njeriun e Malit me Gropa, Yuri Kim
x

Gossip

Aksidentohet personazhi i njohur televiziv, policia e fundos pasi i gjen në makinë 1.5 milionë euro dhe drogë

Aksidentohet personazhi i njohur televiziv, policia e fundos pasi i gjen në

Një aksident me makinë në parkingun pranë gjykatës së Apelit në Athinë i ka hapur telashe një personazhi të njohur televiziv.Mediat greke bëjnë me dije se në aksident është përfshirë një 33-vjeçar, ish-konkurrent i “Greek Idol” në Greqi.

Policia i gjeti 1.2 milionë euro kesh, si dhe sasi të mëdha kokaine, kanabis dhe droga të tjera, në makinën që u aksidentua të shtunën në mëngjes.

300,000 euro të tjera u gjetën më pas në një kontroll që u krye në shtëpinë e të riut.

Në total, policia sekuestroi 1,513,555 euro dhe 336 dollarë, 275 gr kokainë, 495,5 gr kanabis të përpunuar dhe 0,7 gr kanabis të papërpunuar, 131 tableta ekstazi, 3 tableta medicinale, një makinë, një pistoletë dhe 4 celularë.