BREAKING NEWS

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë shqiptare po kërcënohen rrezikshëm’, Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme në vend

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë
x

Gossip

Aktori 62-vjeçar fejohet me 24-vjeçaren, por i ndodh e papritura (FOTO)

 

Aktori Dolph Lundgren, 62 vjeç njoftoi se ishte fejuar me një vajzë të re, e cila është 38 vjet më e vogël se ai. Dolph e dha lajmin në Instagram, ku nuk munguan mesazhet e urimit.

Mirëpo, shumë ndjekës e vune në lojë për moshën e partneres dhe faktin që ajo ngjan me vajzën e tij. Emma Krokdal, 24 vjeçe tregoi unazën ne rrjetet sociale, por komentuesit e kanë masakruar, ashtu siç kanë bërë edhe me aktorin e njohur.

“T’u fejua vajza? Urime Dolph”, shkruante dikush.

Vajza e madhe e aktorit, Ida, ka fiks të njëjtën moshë, 24 vjeçe. Ai ka dhe një vajzë tjetër, Greta Eveline Lundgren, 19 vjeçe.

Aktori 62-vjeçar fejohet me 24-vjeçaren, por i ndodh e papritura

Më të lexuarat