BREAKING NEWS

Dakordësia për reformën zgjedhore, reagon kryeministri Rama: Nuk është humbje për Bashën. Marrëveshja është rikthim në realitet, ka anë pozitive

Dakordësia për reformën zgjedhore, reagon kryeministri Rama: Nuk
x

Gossip

Aktori bën rrëfimin bombë për modelen e famshme: Na kapi gjyshi bashkë në shtrat dhe…

Aktori bën rrëfimin bombë për modelen e famshme: Na kapi

Karantina e ka bërë aktorin Paul Danan të rrëfejë ndoshta më shumë seç duhet gjatë një podcast-i për “Dapper Laughs”.

41 vjeçari pranoi se ka qenë në një lidhje 6 mujore me modelen e famshme Kelly Brooke, kur ndiqnin shkollën e aktrimit.

Madje ish-ylli i “Hollyoaks” zbuloi se kishte qenë vet ai që i dha fund lidhjes pasi kishin interesa e drejtime të ndryshme në jetë, pavarësisht se për të Kelly ishte si një Cindy Crawford e të gjithë e donin.

Por nuk kanë qenë këto deklaratat më të papritura të aktorit. Paul tha se pasi mbaronin shkollën ai e merrte gjithmonë modelen në shtëpi.

Danan rrëfeu se një herë i kapi gjyshi të dy në shtrat, e madje Kellyt i kishin ikur recipetat!

Më të lexuarat