BREAKING NEWS

Ndryshojnë masat anticovid! Zbulohet vendimi më i ri i Komitetit të Ekspertëve: Duke nisur nga nesër do të...

Ndryshojnë masat anticovid! Zbulohet vendimi më i ri i Komitetit
x

Gossip

Aktori dhe producenti i njohur shqiptare rrëfen fëmijërinë e vuajtur: Në adoleshencë prisja pllaka (VIDEO)

Aktori dhe producenti i njohur shqiptare rrëfen fëmijërinë e

Aktori dhe producenti i njohur ka treguar për jetën e tij t1% vuajtur vite më parë, para se të bëhej i famshëm. Drilon Hoxha, ka treguar për punën e parë që ka bërë në adoleshencë.

Aktori dhe producenti i njohur shqiptare rrëfen fëmijërinë e

I ftuar në emisionin “Glamour Zone”, ai foli për planet që ka për të ardhmen gjithashtu nuk i shpëtoi dot as pyetjeve të moderatores, Ester Bylyku.

Tani është një aktor mjaft i suksesshëm, mirëpo Hoxha na zbuloi dhe punën e parë që ka kryer kur ka qenë adoleshent.

Ester Bylyku: Cila ka qenë puna e parë që ti ke bërë?

Drilon Hoxha: Unë kam shtruar pllaka. Nuk i shtroja unë vetëm i prisja.

Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme: