Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Aktori i “Al Pazar” i bashkohet skuadrës së “Portokalli”

Postuar: 11/09/2017 - 13:19

Ai u largua nga “Portokalli”-a për t’u shfaqur në një tjetër emision humori, në “Al Pazar” në të cilin arriti të fitonte një popullaritet të madh. Jemi duke folur për aktorin e njohur Tan Brahimi, i cili ka luajtur disa personazhe të njohur në dy emisionet e humorit.

Ndryshimeve të fundit të ndodhura në televizionet kryesore u shtohet edhe Brahimi i cili do të rikthehet në Top Channel.

Shumë prej jush ndoshta e mbajnë mend rolin e tij si “Berberi” në “Portokalli”, Durimin dhe monologjet e tij apo policin harrakat të “Al Pazar”. Prej disa sezonesh Tan Brahimi ka qenë pjesë e spektaklit të humorit në ”Vizion Plus” por sezonin e ri do ta shihni si pjesë e stafit të “Top Channel”./Blitz.al

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 8

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/09/2017 - 22:23

Prezantuesja e njohur Marina Vjollca i ka dhënë fund beqarisë vetëm pak kohë më parë kur lidhi kurorë me reperin nga Kosova, Getoar Selimi.

Prezantuesja bukuroshe ka treguar sonte në “Xing me Ermalin” edhe se si ndihet tani që është një grua e martuar.

Postuar: 23/09/2017 - 22:05

Pas 10 vitesh  Marina dhe “Proçesi Sportiv” kanë përfunduar bashkëpunimin. Por jo miqësia e Marinës me Edi Manushin.

Postuar: 23/09/2017 - 10:01

Itir Esen, 18 vjeç, ishte vetëm për një ditë Miss Turqia, pasi organizatorët vendosin t’i heqin kurorën për një reagim në “Twitter” mbi grushtin e shtetit të 1

Postuar: 22/09/2017 - 22:42

Është një histori e bukur dashurie që të gjitha na ka befasuar për faktin se për tre vite rresht askush nuk kishte dëgjuar dhe parë për çiftin shqiptar.

Postuar: 21/09/2017 - 21:17

Xhensila dhe Besi janë duke jetuar momentet më të bukura të martesës së tyre, ku po realizojnë një muaj mjalti të gjatë dhe me plot aventura dhe vende piktoreske që i kanë bërë

Postuar: 21/09/2017 - 20:30

Liliane Bettencourt, vajza e themeluesit të kompanisë kozmetike L’Oreal ka ndërruar jetë në moshën 94-vjecare.