BREAKING NEWS

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i përgjigjet Sali Berishës

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i
x

Gossip

Aktori i famshëm paguan 25 mijë dollarë në muaj për vajzën që s'e ka takuar kurrë, por nuk mbaron me kaq historia

Aktori i famshëm paguan 25 mijë dollarë në muaj për

Aktori paguan jo pak, por plot 25 mijë dollarë në muaj për të ushqyer dhe plotësuar çdo nevojë të vajzës së tij që kurrë s`e ka takuar.Pas një urdhëri gjykate dhe detyrimit për të bërë testin e ADN-së, rezultoi të jetë babai biologjik i asaj vajze.

Ish e dashura e tij Varunie Vongvirates e paditi 5 muaj para se vajza të vinte në jetë.

Ai paguan dadon e natës për vajzën që kushton 70 mijë dollarë në vit dhe e ka future në bijën në listën e tij të siguracioneve.Ndërkohë që Varunie i bën thirrje aktorit ta takojë të bijën: “Nuk e ke idenë sa po humbet. Ajo të ngjan kaq shumë”, ka thënë në një intervistë të fundit.

 

 

Më të lexuarat