BREAKING NEWS

'Testi i uthullës', mësoi si funksionon taktika që aplikon ushtria amerikane për të zbular personat e infektuar nga COVID-19

'Testi i uthullës', mësoi si funksionon taktika që
x

Gossip

Aktori i famshëm publikon videon dhe i befason të gjithë me deklaratën: Këtë mëngjes u testova pozitiv me koronavirus

Aktori i famshëm publikon videon dhe i befason të gjithë me

Aktoi i famshëm Idris Elba ka pranuar se ka dalë pozitiv në testin për koronavirus.Ai thotë se ndihet mirë dhe nuk ka simptoma për momentin.

Aktori është vendosur në karantinë nga momenti kur zbuloi se ishte i ekspozuar ndaj virusi.

‘Këtë mëngjes u testova pozitiv me Covid 19. Ndihem mirë, nuk kam simptoma deri më tani, por jam izoluar që kur mësova për ekspozimin tim të mundshëm ndaj virusit. Qëndroni njerëzit në shtëpi dhe jini pragmatikë. Do t'ju mbaj të azhurnuar se si po veproj Pa panik.’-shkrua aktori.