BREAKING NEWS

Mund të ishte edhe më tronditëse/ Zbulohet motivi i krimit makabër në Pogradec, 44 vjeçari donte të vriste vajzën e tij 15 vjeçare (Zbardhet arsyeja)

Mund të ishte edhe më tronditëse/ Zbulohet motivi i krimit
x

Gossip

Aktori i habit të gjithë në studio me deklaratën: Më ka mbetur fiksim Bujar Asqeriu, dua ta puth në buzë

Aktori i habit të gjithë në studio me deklaratën: Më ka

Aktori Amos Zaharia që është pjesë e trupës që luan në komedinë “Boing Boing” dhe në rol puthet me tre gra brenda shfaqjes është pyetur nëse do puthej me ndonjë mashkull në buzë.

Ai befasoi me përgjigjen e tij dhe tha se nëse do të kishte puthur ndonjë mashkull, ai do të ishte aktori Bujar Asqeriu.

“Për meshkuj më ka mbetur fiksim Bujar Asqeriu, sa herë e shoh them ah Bujari. Si stë putha njëherë. Po prit se ka karrierë të gjatë”, tha Amosi.