BREAKING NEWS

130 deputetë në panik nga dosjet e Sigurimit të Shtetit, refuzojnë hapjen e dosjeve, 71 zyrtarë që aplikuan për SPAK rezultuan “spiunë

130 deputetë në panik nga dosjet e Sigurimit të Shtetit,
x
BREAKING NEWS

SPAK del me njoftimin e fundit: Dërgohen në GJKKO 25 kriminelë! Ja sa para janë sekuestruar

SPAK del me njoftimin e fundit: Dërgohen në GJKKO 25 kriminelë!
x
BREAKING NEWS

Tension i lartë në Baltik, orët vendimtare që mund të parandalojnë një “Luftë të Tretë Botërore”, ja 3 shtetet ku mund të shpërthejë një konflikt i armatosur

Tension i lartë në Baltik, orët vendimtare që mund të
x
BREAKING NEWS

Plas keq në Beograd, ndërkombëtarët “shkundin” Vuçiçin, Bashkimi Evropian miraton për herë të parë dokumentin për Kosovën që do të tronditë Serbinë

Plas keq në Beograd, ndërkombëtarët “shkundin”
x
BREAKING NEWS

'Tërmet' në Britani/ Boris Johnson do të japë dorëheqjen sot

'Tërmet' në Britani/ Boris Johnson do të japë
x
BREAKING NEWS

Pësoi arrest kardiak, mbytet një shtetas duke u larë në det

Pësoi arrest kardiak, mbytet një shtetas duke u larë në det
x
BREAKING NEWS

Afera e inceneratorëve, Frrok Çupi plas “bombën” dhe sulmon Metën dhe Kryemadhin, zbulon se kush ia dha dosjen LSI-së

Afera e inceneratorëve, Frrok Çupi plas “bombën”
x
BREAKING NEWS

Befason gazetari Robert Papa: Ambasada e SHBA mbështet protestën e Berishës, raportet e DASH për Ramën janë denigruese

Befason gazetari Robert Papa: Ambasada e SHBA mbështet protestën e
x

Gossip

Aktori i Klanifornias jashtë botës së televizionit? Ja çfarë do e bënte humoristin të hiqte dorë nga media

Aktori i Klanifornias jashtë botës së televizionit? Ja

Eglein Laknori një djalë shumë i drejtpërdrejtë, me batutë në majë të gjuhës dhe shumë i thjeshtë mbi të gjitha.

Egin nuk para e shikojmë në shumë intervista, porn ë D-Night ai zbuloi shumë nga vetja e tij si në asnjë intervistë tjetër.

Dajana: Çfarë oferte televizive do të refuzoje pa e menduar fare?

Eglein Laknori: Se di mbase një skenar i keq.

Dajana: Cila është kritika më e shpeshtë që të bën bashkëshortja jote teksa të shikon në television?

Eglein Laknori: S’më bën kritika Ana, por mami po gjithë kohës dhe ideja është se dy gjela në një kotec nuk rrinë dot sepse ajo është në avancë me humorin dhe shikon nga lart përsa i përket humorit… të fik derën, të prish emisionin

Dajana: Për çfarë do e lije Klanifornian?

Eglein Laknori: Për asgjë…është dashuria ime edhe trupa edhe Klanifornia

Dajana: Sa rëndësi kanë për ty komentet e publikut?

Eglein Laknori: Janë si vijat e baterisë, janë shumë të rëndësishme sidomos kur janë plot

Dajana: Pse luan kaq shumë role grash?

Eglein Laknori: Po kush t’i bëjë? Gratë nuk i bëjnë edhe unë e kam specialitet

Dajana: Njeriu më i rëndësishëm në jetën tënde? Pse?

Eglein Laknori: 2 njerëzit më të rëndësishmë në jetën time jane gruaja dhe nëna ime këto të duja më plotësojnë mua

Dajana: Çfarë do e plotësonte më shumë jetën dhe zemrën tënde në këto momente?

Eglein Laknori: Natyrshëm vijnë fëmijët…se me punë jemi, me gra jemi, me mama jemi dhe gjërat matëriale i kemi

Dajana: A ke menduar ndonjëherë që të largohesh nga bota e medias? Pse?

Eglein Laknori: Edhe mund të hap një biznes, por përsëri botën e medias nuk kam pse t’a lë sepse u kënaqem dhe e shijoj shumë, por nuk më bën mendjemadh, përkundrazi më bën shumë të përulur dhe më jep një mission që t’iu shërbej njerëzve

Dajana: Egleini në politikë do e shikojmë ndonjëherë?

Eglein Laknori: Jo nuk besoj

Dajana: Talenti vs Komercialiteti a mendon se nëse nuk bëhesh komercial mbetesh në hije sado talent të kesh?

Eglein Laknori: Talenti është pjesa kryesore që të përcakton ty psh. Gazetar, aktor, muzikant dhe me këtë talent mund të bësh ose komercialen ose profesionalen dhe unë besoj se luaj tek ekipi më i mirë në Shqipëri dhe nuk mund të jetë komercial

Dajana: Me kë nga aktorët nuk flet dhe i ke prishur marrëdhëniet?

Eglein Laknori: Me asnjë, me të gjithë kam marrëdhënie të shkëlqyera dhe nuk jam zënë kurrë me njeri

Dajana: Kur do e shikojmë Egin në një projektin vetëm të tijin?


Eglein Laknori: Nuk kam menduar për momentin

Dajana: A mendon që ke thyer tabu me rolet e tua?

Eglein Laknori: Them se po i kam bërë ca gjëra të guximshme