Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Aktori i njohur i humorit na prezanton djalin (FOTO)

Postuar: 13/11/2018 - 19:05

Visjan Ukcenaj ka fituar zemrat e të gjithëve me rolin e tij si një qytetar nga Laçi në emisionin e humorit "Apartamenti 2XL".

Ukcenaj dhe bashkëshortja e tij Jona Xhelilaj janë bërë prindër për herë të parë, pasi erdhi në jetë një djalë të cilin e quajtën Divin.

Ditën e sotme, aktori ka publikuar për herë të parë foton e djalit.

Në foto shihet Jona e cila mban në krahë Divinin, ndërsa Visjani e ka cilësuar këtë foto dite.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Photo of te Day #divin #my #family

A post shared by V I S J A N U K C E N A J (@visjanukcenaj) on

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/02/2019 - 19:12

Përpara se të martohej me Meghan Markle, Princ Harry njihej si mistreci i familjes mbretërore. Ai ka qenë shumë i lëvizshëm dhe shpesh festat e çmendura ku merrte pjesë zinin faqet e para të mediave.

Postuar: 18/02/2019 - 18:45

Ndërkohë vetëm pak javë më parë, u zbulua se Arbana dhe bashkëshorti i saj, Ardit Kore, i kishin

Postuar: 18/02/2019 - 16:27

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu gjithmonë është kujdesur që jetën e saj private de familjen ta

Postuar: 18/02/2019 - 11:55

Dy këngëtaret shumë të dashura për publikun, Eli Fara dhe Aurela Gaçe, janë padyshim dy nga zërat

Postuar: 18/02/2019 - 08:16

Luana dhe Krenari janë prej më shumë se 3 vitesh së bashku e megjithatë lidhjen e tyre kanë prefe

Postuar: 18/02/2019 - 07:39

Është munduar që gjatë gjithë kohës ta mbajë të fshehtë.

Postuar: 18/02/2019 - 07:29

Gazetari i njohur Sokol Balla, ka dhënë një lajm të madh në urimin e tij për 11 vjetorin e Pavarë