Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Aktori i njohur i “Portokallisë” jep lajmin e madh, së shpejti ai do... (Foto)

Postuar: 26/05/2019 - 21:31

Gaz Paja do martohet së shpejti, ndërkohë bashkëshortja e tij e ardhshme sapo e bëri festën e beqarisë

Më datën 1 qershor të këtij viti pritet që aktori i njohur i humorit Gaz Paja të kurorëzojë dashurinë në martesë me femrën që i ka vjedhur zemrën, Ira Seferin.

Kjo e fundit ditën e sotme ka bërë festën e shumëpritur të beqarisë dhe këtë e ka zbuluar vetë bukuroshja përmes një fotoje të bërë publike në Instagram.

E veshur me të bardha, me një kurorë lulesh në kokë, e me shiritin në të cilin shkruhet “nuse së shpejti”, Ira duket përrallore.

Ajo nuk ka publikuar detaje të tjera, por mund ta imagjinojmë se si e ka kaluar pasditen e sotme me mikeshat e saj më të mira, në bregdet, duke shijuar pak verë të mirë (ndoshta)…

 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/09/2019 - 15:03

Nora Istrefi dhe Robert Berisha kishin 13 vite bashkë dhe adhuroheshin si çift nga fansat e tyre, të cilët janë të shumtë. Nora dhe Roberti ishin dy perfeksione fizike dhe mjaft të suksesshëm në karrierat respektive.

Postuar: 15/09/2019 - 14:53

Këngëtari John Legend dhe bashkëshortja e tij Chrissy Teigen, janë një ndër çiftet më të komentua

Postuar: 15/09/2019 - 14:02

Brunia bukuroshe, Keisi u bë e njohur për publikun shqiptar nga lidhja me Stresin, e cila përfund

Postuar: 15/09/2019 - 12:16

Spikerja e njohur e lajmeve në ‘Tv Klan’, Anjola Hamzaj është bërë së fundmi nënë e d

Postuar: 15/09/2019 - 10:20

E sotmja është një ditë e rëndësishme dhe e veçantë njëkohësisht për këngëtaren e mirënjohur Albë

Postuar: 14/09/2019 - 22:51

Tuna dhe Patris Berisha janë një nga çiftet më të diskutuara në media.