Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime të bujshme në Shqipëri: Ju tregoj se çfarë do të ndodhë pas 10 ditësh në Tiranë

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime të bujshme në
x

Gossip

Aktori i njohur infektohet me koronavirus, ndërpriten menjëherë xhirimet (FOTO)

Aktori i njohur infektohet me koronavirus, ndërpriten menjëherë

Industria e filmit në Turqi duket që është goditur shumë nga pandemia e covid-19, ku një numër i lartë aktorësh janë infektuar me koronavirus në sheshin e xhirimeve.

Kjo ka bërë që të shtyhen xhirimet e shumë projekteve filmike edhe në Turqi. Së fundi, bëri bujë lajmi se u infektua aktorja që e njohim si Hazall, ndërsa tani mësohet se edhe një tjetër emër është infektuar me koronavirus.

Bëhet fjalë për Mert Ramazan Demir, i cili sipas medieve turke bëri që të ndërprehen xhirimet e serialit.

Mert njihet për rolin që kishte në “Çukur” si dhe për disa role në projekte tjera filmike.

Më të lexuarat