BREAKING NEWS

Përfundon takimi 1 orësh ‘kokë më kokë’ i Lulzim Bashës me ambasadorët e SHBA, BE dhe Britanisë

Përfundon takimi 1 orësh ‘kokë më kokë’ i
x

Gossip

Aktori i njohur jep ndihmën e tij, lançon fondin e ndihmave për komunitetet që preken nga koronavirusi

Aktori i njohur hollivudian, Leonardo DiCaprio do të ndihmojë në lançimin e Fondit të Ushqimit të Amerikës, i cili tashmë ka mbledhur 12 milionë dollarë, për të ndihmuar komunitetet që preken nga koronavirusi i romanit.

Aktori i njohur jep ndihmën e tij, lançon fondin e ndihmave për

Organizata tha të enjten se fondet do të synojnë të ndihmojnë familjet me të ardhura të ulëta, të moshuarit, individët që përballen me ndërprerje pune dhe fëmijët që mbështeten në programet e drekës shkollore.

Fondi Ushqimor do të punojë me organizatat për lehtësimin e urisë “World Central Kitchen” dhe “Feeding America”.

 

Më të lexuarat