Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Aktori i njohur nxjerr provat nga kamerat e sigurisë, Xhensilës i ra pika kur pa se ç’bën Besi (Video do iu lërë pa fjalë)

Postuar: 25/06/2019 - 11:09

Aktori i humorit shumë i dashur për të gjithë Bes Kallaku, në rrjetin social ka postuar një video ku do shkriheni së qeshuri. Besi ka nxjerrë nga kamerat e sigurisë së një lavazhi makinash një video, kjo është prova se ç`bën ai për një lodër të Ajkës.

“Kur bien lodrat e Ajkës nga makina edhe baba do me i kap si futbollist”, shkruan Besi. Siç e shikoni në video diçka ra nga bagazhi i makinës dhe ai nxitoi për ta marrë, por dyshemeja e lagur bëri që të rrëzohej keq.

Ndërkohë ka ardhur menjëhjerë edhe reagimi i Xhensilës duke shkruar: “Mraft pika”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kur bien lodrat e Ajkes nga makina edhe baba do me i kap si futbollist. ------------

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/07/2019 - 12:58

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu është mjaft e ndjekur dhe aktive në rrjetet sociale ku publikon vazhdimisht foto dhe video  të ndryshme nga pushimet e saj jashtë dhe brenda vendit.

Postuar: 23/07/2019 - 12:02

Ditën e djeshme vogëlushi i familjes mbretërore Princ George ka festuar ditëlindjen dhe në rrjete

Postuar: 23/07/2019 - 11:19

Reperi i njohur Majk është padyshim një ndër personazhet më të komentuar për jetën e tij private

Postuar: 23/07/2019 - 09:55

Deputetja e Parlamentit të Kosovës, Dude Balje është kthyer në një ndër personazhet që komentohet

Postuar: 23/07/2019 - 08:32

Ikona muzikore e New Orleans, Art Neville(Arthur Lenon Neville) ka ndërruar jetë mbrëmjen e së hë

Postuar: 22/07/2019 - 23:55

 Xhensila Myrtezaj është ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, e sigurisht të

Postuar: 22/07/2019 - 23:30

 Moderatorja e njohur Ilda Bejleri shpesh herë është vendosur në qëndër të mediave rozë për