BREAKING NEWS

“Të gjitha gati brenda vitit 2021”, Rama jep lajmin fantastik

“Të gjitha gati brenda vitit 2021”, Rama jep lajmin fantastik
x

Gossip

Aktori i njohur shqiptar në zi, humb njeriun e tij të shtrenjtë: Duhet të ta kisha thënë më shumë se sa të doja! Derisa të bashkohem me ju... (FOTO)

 

Aktori i njohur shqiptar në zi, humb njeriun e tij të shtrenjtë:

Jeta e tij nuk ka qenë e lehët dhe që në vogëli i është dashur t’i vejë ‘krahët’ familjes. Sikurse e ka pohuar edhe më parë Albano Bogdo është rritur në një familje me prindër të divorcuar dhe gjithmonë ka pasur një marrëdhënie shumë të ngushtë me nënën e tij, por edhe me gjyshërit.

Aktori i njohur shqiptar në zi, humb njeriun e tij të shtrenjtë:

Sot Albano po përjeton një moment të dhimbshëm, pasi ka humbur gjyshen e tij. Lajmin e ka dhënë vet aktori nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale.

 “Tani, fli e qete, e shtrenjta ime. Bashkohu me gjyshin, i cili, sic thoshe vete, po te priste. Tani qe me le, e kuptoj. Ato miliona here qe te kam thene se sa te dua, nuk mjaftojne. Duhet te te kisha thene me shume. Por, vazhdo me shih nga lart. Do te ta them perdite, derisa te bashkohem dhe une me ju. Fli e qete me ne fund Stoli Bogdo.”, shkruan mes dhimbjes aktori.

Aktori i njohur shqiptar në zi, humb njeriun e tij të shtrenjtë: