BREAKING NEWS

Ervin Bushati i jep mesazhin e fortë Bashës dhe Kryemadhit: Pas gabimit të pafalshëm që...

Ervin Bushati i jep mesazhin e fortë Bashës dhe Kryemadhit: Pas
x

Gossip

Aktori i njohur turk i jep fund beqarisë, bashkëshortja e tij befason me veshjen në ditën e dasmës (FOTO)

Aktori i njohur turk i jep fund beqarisë, bashkëshortja e tij befason

Aktori turk Baris Arduç është kurorëzuar në martesë me partneren e tij Gupse Ozay. Aktori i cili njihet edhe si “Kuzgun”, i dha fund beqarisë me një ceremoni shumë të thjeshtë martesore.

Nusja kishte zgjedhur të vishej me një fustan të bardhë të shkurtër dhe atlete ndërsa dhëndri me pantallona e këmishë.

Sipas shtypit vendas, Gupse dhe Baris u martuan në Çeshme, aty ku po kalojnë pushimet dhe ftuan vetëm 5 persona për shkak të pandemisë së Covid-19 që nuk lejon grumbullimet.

Në rrjetet sociale po qarkullojnë disa foto nga kurorëzimi i tyre, ku vihet re se të dy kanë zgjedhur të jenë të thjeshtë, larg çifteve të zakonshme. Në sy bie sidomos thjeshtësia e nuses, e cila ka veshur një fustan të shkurtër të bardhë dhe një makeup minimalist.

Gupse dhe Barus ftuan vetëm familjarët dhe miqtë e ngushtë në ceremoninë e martesës, për shkak të pandemisë së koronavirusit.

Aktori i njohur turk i jep fund beqarisë, bashkëshortja e tij befasonAktori i njohur turk i jep fund beqarisë, bashkëshortja e tij befason