Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Aktori i ‘Portokallisë’ tregon fobin më të madhe në jetë, nuk do ta besoni për çfarë e ka fjalën Flor Binaj

Postuar: 12/01/2019 - 11:25

Njerëzit kanë fobi nga më të ndryshmet duke përfshirë hapësirat e vogla, vendet e larta, por dhe ushqimet. Aktori i humorit shqiptar, Flor Binaj ka një fobi të madhe ndaj bamjeve.

Kjo gjë u zbulua në intervistën e tij për "Late Night Show" në Ora News, ku tregoi se i duken të shpifura që fëmijë. Madje, Flori tha se do donte më mirë të përballej me 3 sulmues se të kishte pjeshka me lesh në dorë.

Flor Binaj: Nëse ka një gjë të shpifur për mua në jetë, bamjet. Që kur isha i vogël, i shihja dhe thoja, bishta krokodili. Ma bën lëkurën mornica-mornica. Ato mund të jenë shumë të mira. Po mu sulën 3 veta mund të duroj, por po më dhe edhe pjeshkë me lesh në dorë...   

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/03/2019 - 17:41

Kejvina Kthella është larguar nga emisioni ‘Xing me Ermalin’ duke deklaruar se shumë shpejt do e shohim në një telezivion të madh italian, ndërsa në emision e zëvendësoi një tjetër bukuroshe, e cila quhet

Postuar: 25/03/2019 - 17:30

Arbana Osmani me anë të postimi në Instagram ka dhënë një këshillë për të githa femrat të cilat d

Postuar: 25/03/2019 - 14:56

Masakra, vrasje, vuajtje, lot, arratisje dhe përdhunime!

Postuar: 25/03/2019 - 14:48

Këngëtarja Ronela Hajati është një ndër artistet më të komentuara në showbizin shqiptar.

Postuar: 25/03/2019 - 13:26

Siç dihet që pas martesës së bujshme, Princ Harry dhe Meghan Markle kanë qenë shumë të komentuar

Postuar: 25/03/2019 - 13:13

Jonida Maliqi siç dihet në maj do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion me këngën "Ktheju

Postuar: 25/03/2019 - 12:06

Kejvina Kthella javën e kaluar i tregoi të gjithëve se ajo do të ndërpriste aventurën në emisioni