BREAKING NEWS

Do të shpallet “non grata” së shpejti”? Ilir Meta bën deklaratën e fortë, zbulon planin e fshehtë: Le ta bëjnë gjatë kohës që jam President! Do e paguaj vetë biletën e ekstradimit, të mi ngrijnë asetet dhe llogaritë

Do të shpallet “non grata” së shpejti”? Ilir Meta
x
BREAKING NEWS

Escobar refuzoi ta takonte, Ilir Meta: Më falni për modestinë, por...

Escobar refuzoi ta takonte, Ilir Meta: Më falni për modestinë,
x
BREAKING NEWS

Presidenti Meta zbulon datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale

Presidenti Meta zbulon datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim plas deklaratën e fortë, tregon nëse SHBA do të zbulojë provat që kanë fundosur Sali Berishën

Yuri Kim plas deklaratën e fortë, tregon nëse SHBA do të
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i mblodhi provat për të shpallur non grata Sali Berishën

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i
x
BREAKING NEWS

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo shpresë’: Ka prova! I iku drejtësisë...

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë në pushtet, nëse u kërkohet llogari duhet që të…

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë
x
BREAKING NEWS

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së
x

Gossip

Aktori nuk njeh limite bën veprimin më të rrezikshëm që është parë ndonjëherë/ Tom Cruise varet me kokë poshtë nga krahu i aeroplanit, sapo ngrihet në lartësinë 600 metra del nga kabina dhe zvarritet...

Aktori nuk njeh limite bën veprimin më të rrezikshëm që

Mediat e huaja shkruajnë se aktori i njohur i Hollivudit, Tom Cruis është kapur duke përsëritur një nga marifetet e tij më të rrezikshme ndonjëherë për xhirimet e filmit “Mission: Impossible 8”.

Duket që aktori me këto veprime nuk njeh limite me xhirimet.

Aktori është parë duke u varur kokë poshtë nga krahu i një aeroplani luftarak. Aeroplani u ngrit nga ‘Aerodromi Duxford’ në Cambridgeshire dhe sapo arriti 600 metra në ajër, Tom doli nga kabina dhe u zvarrit në krahun e majtë.

Tom Cruis në xhirime

Cruise filloi xhirimet për filmin ‘Mission: Impossible 8’ menjëherë pasi përfundoi xhirimet për ‘Mission: Impossible 7’. Një burim i tha kohët e fundit The Sun: ‘Tom kishte filluar një kurs për pilot në fillim të këtij viti për një skenë të madhe në ‘Mission: Impossible 8.’