BREAKING NEWS

Çështja “Gërdeci”, avokati Beqiri zbërthen lëvizjet e Shkëlzen Berishës: Ja zyrat ku hyri për të...

Çështja “Gërdeci”, avokati Beqiri zbërthen
x
BREAKING NEWS

“Rama s’del në publik prej 4 ditësh”/ Gazetari ngre dyshime të forta: Ishte i ftuar edhe në një eveniment sportiv, por...

“Rama s’del në publik prej 4 ditësh”/ Gazetari ngre
x
BREAKING NEWS

“Do bëj revolucion…”/ Avokati zbulon shifrën marramendëse: Ja sa miliona euro duhet të kthejë familja Berisha

“Do bëj revolucion…”/ Avokati zbulon shifrën
x
BREAKING NEWS

“Jo vetëm Rama”/ Gazetari plas deklaratën e bujshme: McGonigal ka takuar edhe politikanë të tjerë, mes tyre edhe...

“Jo vetëm Rama”/ Gazetari plas deklaratën e bujshme:
x
BREAKING NEWS

Luftë në kufi më Shqipërinë? Ish-kryeministri bullgar bën paralajmërimin e fortë dhe zbardh planin e presidentit rus: Putin po përgatit një konflikt të frikshëm në...

Luftë në kufi më Shqipërinë? Ish-kryeministri bullgar
x
BREAKING NEWS

"Është një kërcënim global"/ Ngrihet alarmi: Një ngjarje katastrofike do të godasë botën në 2 vjet

"Është një kërcënim global"/ Ngrihet alarmi:
x
BREAKING NEWS

“Ka surpriza”/ Gazetari plas deklaratën ‘bombë’: Rama nuk pritet më zyrtarisht në Shtëpinë e Bardhë

“Ka surpriza”/ Gazetari plas deklaratën
x
BREAKING NEWS

U prangosën për trafik droge mes Shqipërisë dhe Italisë, GJKKO konfirmon masat e sigurisë për 15 të arrestuarit. Zbardhet vendimi

U prangosën për trafik droge mes Shqipërisë dhe
x

Gossip

Aktori Olsi Bylyku baba për herë të parë? Publikohet videoja e partneres së tij që po shpërndahet me shpejtësi

Aktori Olsi Bylyku baba për herë të parë? Publikohet videoja

Olsi Bylyku ka festuar me miqtë e tij më të afërt deri në orët e para të mëngjesit ditëlindjen e tij.

Aktori i humorit mbushi 24 vjeç. Por ajo që ra në sy është partnerja e tij Egli, e cila përveçse e ka uruar me shumë dashuri kanë kënduar edhe duetin e tyre të parë “Do ditë”, ka pësuar edhe një ndryshim.

Gjatë performnacës së çiftit ajo që të bie në sy është Elgi e cila duket më e “rrumbullakosur” se herët e tjera. Mos ndoshta është në pritje të ëmbël dhe çifti nuk do ta bëjë publik lajmin.?

Historia e tyre e dashurisë ka nisur në fund të vitit 2018 dhe duket se është bërë edhe më e fortë me kalimin e viteve, pasi Egli dhe Olsi kanë nisur edhe bashkëjetesën kështu që ardhja në jetë e një fëmije do ta plotësonte “puzzle-in” e tyre.

Më të lexuarat