Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin, ja sa raste të reja janë regjistruar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin, ja sa raste të
x

Gossip

Aktori shumë i njohur infektohet me koronavirus, e konfirmon vetë në ditën e ditëlindjes: Jam i detyruar ta festoj në karantinë

Aktori shumë i njohur infektohet me koronavirus, e konfirmon vetë

Infektohet me koronavirus aktori i njohur hollivudian, Antonio Banderas. Lajmin e bën me dije vetë aktori spanjoll, i cili sot ka festuar ditëlindjen e 60-të në karantinë.

“Dua ta bëj publike sot, se në ditëlindjen time të 60-të, jam i detyruar të festoj në karantinë për shkak se jam i infektuar me koronavirus,” shkruan në Twitter aktori i famshëm për rolin e Zoros, dhe filma si “Once Upon a Time in Mexico”, “Desperado” e të tjera.

Banderas siguroi fansat se ndjehet mirë, ndonëse pak më i lodhur se zakonisht. Ai tha se pret që të rikuperohet shumë shpejt.