BREAKING NEWS

Spastrimet në PS, Rama fut në lista ministrat jo deputetë, zv/ministra, drejtorë e ish-anëtarë të LSI, zbulohen emrat që spostojnë veteranët

Spastrimet në PS, Rama fut në lista ministrat jo deputetë,
x

Gossip

Aktorit të famshëm i ndodh e papritura, nxirret jashtë nga farmacia, ja çfarë ka ndodhur

Aktorit të famshëm i ndodh e papritura, nxirret jashtë nga

Aktori i famshëm Bruce Ëillis është nxjerrë jashtë nga një farmaci në Los Angeles pasi refuzoi të vendoste maskën.

Mediat e huaja e kanë fotografuar 65-vjeçarin duke hyrë brenda një farmacie në Kaliforni dhe më pas doli pa maskë.

 “Ishte një gabim në gjykim”- tha Ëillis për revistën People. “Qëndroni të sigurtë dhe le të vazhdojmë të mbajmë maskën.”

Më pas ai është shprehur se veprimi i tij ishte i gabuar.

Më të lexuarat