Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Aktorit të njohur i vjedhin çantën, ai ka vetëm një apel për hajdutët: Të paktën më ktheni skenarin

Postuar: 16/01/2019 - 11:44

Aktori denoncoi në rrjetet sociale vjedhjen e çantës dhe përmes “Twitter”-it bëri një apel: “Në rastin se dikush mund t’i njohë ata që thyen xhamin e makinës dhe kanë marrë çantën time, ju lutem, të paktën të më kthejnë skenarin.

Janë shumë javë me shënime dhe ide. Ndoshta dhe kartat e shëndetit të fëmijëve të mi”.

Ishin të shumtë ata që iu përgjigjën  Hugh Grant, edhe me komente ironike. Ishin të shumtë ata që e këshillonin të kërkojë në “eBay” për të gjetur sendet e tij.

Një tjetër i kujtoi: “Në makinën tënde kanë ndodhur gjëra shumë të këqija”, duke iu referuar episodit të vitit 1995 kur u arrestua në Los Angeles me një prostitutë, me akuzën e akteve të pahijshme në vend publik.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/02/2019 - 21:17

Nëna e yllit të muzikës Miley Cyrus po bën xhiron e botës pas fotografisë së shkrepur një ditë më parë, ku shfaqej pranë një dollapi të tejmbushur me kanabis.

Postuar: 19/02/2019 - 21:05

Dy prezantues u përballën me një lumë kritikash, pasi u xhiruan teksa flisnin për gjoksin e një g

Postuar: 19/02/2019 - 19:15

 Pasditen e sotme, në  emisionin ‘Ftesë në Pesë me Bieta Sulon, u diskutua ligji

Postuar: 19/02/2019 - 17:46

 Vajza e ish-deputetes demokrate, Albina Deda ditën e sotme ka festuar 20 vjetorin e lindjes

Postuar: 19/02/2019 - 17:23

Prej disa ditësh po qarkullojnë fjalë se trashëgimtarja e TCH, Lori Hoxha është ndarë nga i dashu

Postuar: 19/02/2019 - 16:48

Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, ka qenë e ftuar  gjatë mbrëmjes së djeshme në sp

Postuar: 19/02/2019 - 16:24

Këngëtarja Elvana Gjata theu heshtjen me rastin e 11-vjetorit të pavarësisë së Kosovës kur u kthy