BREAKING NEWS

“Faktet janë kokëforta”/ Epidemiologu Alimehmeti publikon studimin: Vdekshmëria e koronavirusit është krahasuar me vdekshmërinë që sjell një aksident automobilistik. Lajmi i mirë është që…

“Faktet janë kokëforta”/ Epidemiologu Alimehmeti publikon
x

Gossip

"Kishim filluar të ndjenim"/ Aktorja e famshme shqiptare rrëfen momentin e veçantë të jetës: Ja ku dhe kur e kam këmbyer puthjen e parë me bashkëshortin tim

"Kishim filluar të ndjenim"/ Aktorja e famshme shqiptare

Aktorja e njohur Zamira Kita ka rrëfeu momentin kur ka shkëmbyer puthjen e parë me bashkëshortin e saj.Zamira u shpreh se puthjen e parë e dhe në Maliq ndërsa ishte atje së bashku me bashkëshortin për të dhënë një shfaqje.

“Në Maliq kam këmbyer puthjen e parë me bashkëshortin tim, sepse kemi qenë atje për të bërë një shfaqje, ai ka qenë kitarist dhe unë kam qenë aktore dhe në një moment të caktuar kemi prekur duart dhe kemi këmbyer puthjen e parë.

Atje ka nisur, dhe ka qenë 12 maji i vitit 89’ ajo ditë, sepse ne kishim filluar të këmbenim vështrime, kishim filluar të ndjenim që e kërkonim njëri-tjetrin, mirëpo askush nuk po thoshte, askush nuk po vepronte, në një moment të caktuar u këmbye ajo puthje, kështu që e kurorëzuam,”- u shpreh Zamira Kita.

"Kishim filluar të ndjenim"/ Aktorja e famshme shqiptare

"Kishim filluar të ndjenim"/ Aktorja e famshme shqiptare

Më të lexuarat