BREAKING NEWS

Shqipëria "shkundet" nga tërmeti

Shqipëria "shkundet" nga tërmeti
x
BREAKING NEWS

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/ Artan Hoxha flet me emra dhe plas ‘bombën’: Do goditet shumë lartë! SPAK më ka thirrur dhe mua të dëshmojë për këtë dosje!

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/
x
BREAKING NEWS

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë që përfundoi të shoqëruar në polici/ Reagon ‘flakë për flakë’ UKV, sqaron gjithë situatën

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë
x
BREAKING NEWS

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të amerikanëve, Berisha paralajmëron me shkarkimin e kreut të PD, Fieri sfida e radhës

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të
x
BREAKING NEWS

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon ish-kryeministrin se po tenton grusht shteti brenda partisë

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon
x

Gossip

Aktorja e njohur befason me deklaratën e saj: Presidenti më ka ngacmuar, ka dashur të më bëjë për vete

Aktorja e njohur befason me deklaratën e saj: Presidenti më ka

Aktorja Salma Hayek ishte një ndër femrat të cilat arritën të triumfojnë menjëherë në Hollivud. Hayek që prej fillimeve të saj ishte e ftuar nga figura të mëdha politike në Shtetet e Bashkuara.

Së fundmi ajo ka treguar se ish presidenti i SHBA, Donald Trump, është përpjekur ta bëj për vete dhe të dali me të.

Kjo ka ndodhur shumë kohë më parë, kur Salma ishte më e re dhe ishte e dashura e një kolegu të saj. Çifti mori pjesë në një event, në të cilin ndodhej Trump, asaj kohe njihej si biznesmen i suksesshëm dhe karizmatik.

Sipas saj Trump, u tregua i sjellshëm dhe hëngrën darkë bashkë. Në një moment kur Salma kishte ftohtë ai i ofroi xhaketën e tij dhe e mbuloi me të.
Pas darkës ai i mori kontaktet e të dyve, ama vetëm aktores bukuroshe i shkroi më vonë, për tu takuar me të.

“Ai më kërkoi për të dalë dhe unë që mendoja, po i dashuri im? Ky e di që kam të dashur edhe ja thashë, më pas ai më tha se i dashuri nuk ishte i mirë për mua, se nuk ishte i rëndësishëm dhe se unë duhet të dilja me të”, ka treguar ajo.

Më të lexuarat