BREAKING NEWS

Kërcet thika në Sarandë, humb jetën një person

Kërcet thika në Sarandë, humb jetën një person
x
BREAKING NEWS

Foto/ RENEA aksion në Elbasan, në kërkim të Fejzullah e Florenc Çapjas

Foto/ RENEA aksion në Elbasan, në kërkim të Fejzullah e
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela bën parashikimin e bujshëm: Dobësimi integral i Serbisë do të sjellë shpërbërjen e saj, kjo është koha e madhe e Shqipërisë, prisni dhe shikoni...

Spartak Ngjela bën parashikimin e bujshëm: Dobësimi integral i
x
BREAKING NEWS

Tentoi të kalonte kufirin me automjetin e vjedhur të ministrit, policia jep detajet

Tentoi të kalonte kufirin me automjetin e vjedhur të ministrit,
x
BREAKING NEWS

Bordi i transparencës ndryshon çmimet e karburantit në vend, ja sa do të shiten

Bordi i transparencës ndryshon çmimet e karburantit në vend, ja
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Vdes 33-vjeçari në Sarandë, dyshimet e para

Vdes  33-vjeçari në Sarandë, dyshimet e para
x
BREAKING NEWS

Hajduti i grabit makinën ministrit shqiptar, si tentoi të arratisej nga pika kufitare e Morinës

Hajduti i grabit makinën ministrit shqiptar, si tentoi të arratisej
x

Gossip

Të gjithë e kanë ndjerë mungesën e saj! Aktorja e njohur i rikthehet aktrimit pas 8 vitesh

Të gjithë e kanë ndjerë mungesën e saj! Aktorja e

Pas 8 vitesh shkëputje, aktorja Cameron Diaz po bën sërish filma.

Diaz, e cila zyrtarisht konfirmoi tërheqjen e saj nga Hollyëood në 2018, do të luajë në filmin e ri të Netflix “Back in Action”, së bashku me Jamie Foxx. Të dy më parë luajtën së bashku në “Annie” të vitit 2014, shfaqja e fundit e Diaz në filmin artistik.

“(Jamie Foxx) vetëm ti mund të më kthesh në aksion,” shkroi aktorja në Instagram pas njoftimit. Netflix nuk ka caktuar ende një datë për publikimin e filmit, por Foxx shkroi në Tëitter se prodhimi do të fillojë këtë vit.

Foxx festoi rikthimin e Diaz në Twitter, duke postuar një regjistrim të të dyve duke biseduar për rikthimin e saj.

Vitin e kaluar, Diaz deklaroi se, si nënë, nuk mund ta imagjinonte më të ishte në një sheshxhirim filmi për 16 orë në ditë.

Diaz u martua me këngëtarin e Good Charlotte, Benji Madden në vitin 2015, dhe të dy kanë një fëmijë së bashku, Raddix, i lindur në 2020.

Të gjithë e kanë ndjerë mungesën e saj! Aktorja e

Më të lexuarat