Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Aktorja e njohur pas të cilës çmenden gjithë shqiptarët ndahet nga i dashuri futbollist, por ajo që i bën pastaj nuk e kishit imagjinuar kurrë: Më tradhtoi për 2 vjet!

Postuar: 26/06/2019 - 08:55

Pamela Anderson i ka dhënë fund lidhjes me lojtarin e Marsejës, Adil Rami. Aktorja amerikane e bëri vetë të ditur lajmin me një postim në Instagram ku e akuzon Ramin për tradhti.

"Është e vështirë për ta pranuar, 2 vitet e fundit të jetës sime kanë qenë një gënjeshtër e madhe", e nis shkrimin e saj Pamela.

"Jam e zhgënjyer që këto ditët e fundit kam mësuar se ai po bënte jetë të dyfishtë. Ai tallej me lojtarët e tjerë që kishin të dashurat në apartamente pranë grave. I quante ata burramonstra. Por kjo është më keq. Ai gënjeu për gjithçka. Si ka mundës . Si ka mundësi që kam ndihmuar të tjerët dhe nuk isha mjaftueshëm e zgjuar për të ndihmuar veten", shkruan aktorja 51-vjeçare.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/07/2019 - 23:55

Kate dhe Meghan e rregulluan marrëdhënien e tyre dhe mediat e huaja bashkë me ekspertët e gjuhës së trupit thonë se kunatat s`kanë qenë kurrë kaq afër bashkë.

Postuar: 20/07/2019 - 23:36

Orinda Huta është një nga këngëtaret që rrëmbeu që në fillimet e karierrës së saj zemrat e publik

Postuar: 20/07/2019 - 22:47

 Në familjen e këngëtarit Genc Prelvukaj sot festohet një moment shumë i rëndësishëm familja

Postuar: 20/07/2019 - 22:14

Ish e dashura e Princ Harry, Ellie Goulding pritet që shumë shpejt të celebrojë dashurinë e saj m

Postuar: 20/07/2019 - 21:54

Bujar Qamili i është rikthyer sërish temës së këngës së tij me Luana Vjollcën “Mi dhe flakë

Postuar: 20/07/2019 - 21:44

Mimoza Shkodra është një prej këngëtareve më të njohura dhe më të përfolura në vendin tonë.Për nj

Postuar: 20/07/2019 - 21:36

“La Casa de Papel” është seriali më i famshëm i momentit, sezoni i tretë i të cilit n