BREAKING NEWS

Parashikimi i motit për 14 Gushtin, flasin ekspertët se çfarë pritet në ditët në vijim: Mund të ketë përmbytje masive. Ja zonat që rrezikohen

Parashikimi i motit për 14 Gushtin, flasin ekspertët se
x
BREAKING NEWS

Kosova në alarm/ Agjencia e Emergjencave bën paralajmërimin e fortë, ja çfarë do të ndodhë në orët në vijim

Kosova në alarm/ Agjencia e Emergjencave bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë në Fier, makina përplas për vdekje 52-vjeçarin, detajet e para

Aksident i rëndë në Fier, makina përplas për vdekje
x
BREAKING NEWS

U plagos mbrëmjen e sotme në Kuçovë, Admir Bejo niset me urgjencë drejt Tiranës

U plagos mbrëmjen e sotme në Kuçovë, Admir Bejo niset me
x
BREAKING NEWS

U plagos sot me armë zjarri në Kuçovë, kush është Admir Bejo? Dyshohet për hakmarrje të një tentative vrasje në 2007

U plagos sot me armë zjarri në Kuçovë, kush
x
BREAKING NEWS

45-vjeçari gjendet i plagosur me armë zjarri në Kuçovë, çfarë thotë policia

45-vjeçari gjendet i plagosur me armë zjarri në
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Gjendet një person i pajetë në Pogradec, dyshohet se...

E rëndë/ Gjendet një person i pajetë në Pogradec,
x
BREAKING NEWS

Emri/ Plagosja me armë zjarri në Kuçovë, zbardhen detaje të reja

Emri/ Plagosja me armë zjarri në Kuçovë, zbardhen detaje
x

Gossip

Aktorja e njohur pëson aksident të frikshëm, ndodhet në gjendje kritike

Aktorja e njohur pëson aksident të frikshëm, ndodhet në

Aktorja e njohur, Anne Heche, është në gjendje të rëndë pasi përplasi makinën e saj në një garazh, përpara se të largohej me shpejtësi dhe ta përplaste atë në një bllok apartamentesh.

Mediat e huaja shkruajnë se ngjarja ka ndodhur në Los Angeles dhe 53-vjeçarja ka pësuar djegie të tmerrshme gjatë përplasjes. Gjithashtu thuhet se ajo është nxjerrë nga rrënojat e shkatërruara nga zjarrfikësit pasi makina e saj shpërtheu në flakë.

Ndërkohë janë bërë publike edhe imazhet tronditëse, të cilat tregojnë se si ka përfunduar makina Mini Clubman e ish-partneres së moderatores së famshme, Ellen Degeneres.

Por jo vetëm kaq, pasi fotot tregojnë gjithashtu 53-vjeçaren disa momente përpara aksidentit të dytë në timon, me atë që dukej të ishte një shishe vodka.

Aktorja e njohur pëson aksident të frikshëm, ndodhet në

Videoja e kapur nga një kamerë tregon automjetin në pronësi të aktores së njohur duke kaluar me shpejtësi në një rrugë “Mar Vista” pak çaste përpara se të përplasej me një shtëpi.

Ndërkohë departamenti i Zjarrfikësve në Los Angeles është shprehur se iu deshën 65 minuta 59 zjarrfikësve për të shuar flakët.

“Gjendja e saj i pengon mjekët të kryejnë ndonjë test për të përcaktuar nëse ajo ishte duke lëvizur nën ndikimin e alkoolit”, raportoi TMZ.