BREAKING NEWS

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra të njohur, ja pse drejtësia mund të hapë hetimet për aferën e tyre qindra milionëshe që po iu zhduk shqiptarëve 10 mln dollarë në vit

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e “tmerrit” për Shkëlzenin për aferën e Gërdecit, më 7 dhjetor del para SPAK sekretarja e Aldo Bumçit që mund ta çojë pas hekurave, djali i Berishës në GJKKO më 14 dhjetor

Fillojnë ditët e “tmerrit”  për Shkëlzenin
x
BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali Berishën, prokurorët gati kërkesën për t’i kërkuar Kuvendit autorizimin që çon në pranga ish-kryeministrin

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga përfitimi i kontratave Bunkart 1, Bunkart 2, deri tek falja me firmën e kryeministrit për 20 vite prona publike me 1 euro qira, zba...

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e
x
BREAKING NEWS

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve, më pas doli urdhëri për.."/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e sekretarit të Përgjithshëm të Ministrisë së Mbrojtjes

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve,
x
BREAKING NEWS

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e ish-ushtarakut

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit vëllezërit Haklaj pas konfliktit me Berishën, kush janë 15 zyrtarët që rrezikojnë burgun, ja provat që po heton SPAK

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit
x

Gossip

Aktorja e njohur rikthehet në ekran, nuk mungojnë kritikat

Aktorja e njohur rikthehet në ekran, nuk mungojnë kritikat

Rikthehet në ekran aktorja më e dashur e serialeve turke Hande Erçel. Seriali “Bambaska Biri” që bëri bashkë pas shumë vitesh aktoren e njohur Hande Erçel dhe Burak Deniz, ka nisur transmetimin në ekranet e Fox Tv.

Seriali me një fabul të veçantë, ku Erçel luan rolin e një prokuroreje dhe Deniz rolin e një gazetari, është në trend pothuajse në çdo episod në rrjetet sociale.

Pothuaj i gjithë rrjeti ka vënë re kiminë e dy aktorëve, por më shumë po diskuton për aktrimin e Hande Erçel. Dhe kritikat për të nisën që në puntatën e parë…

Hande Erçel rikthehet në serialin e ri, lumë kritikash për

Për një pjesë të fansave, Erçel ende nuk di të aktrojë, ndërsa për të tjerë duket fare e zakonshme.

Megjithatë, siç shkruajnë mediat vendëse, Hande Erçel prej 1 viti ka marrë leksione aktrimi me Ibrahim Çiçek, një nga regjisorët e ‘Craft Theatre’ për 10 orë në javëPërveç kësaj, ajo ka marrë mësime kantoje, diksioni dhe gjuhe të trupit, por ka ndjekur mësime online me disa aktorë të huaj.

Aktrimi i Hande Erçel në rolin e Leyla-s, nga ana tjetër është përgëzuar nga aktorja e njohur Berguzar Korel, e cila, në një status të saj në Instagram, shkruan: “Respekt për punën, përkushtimin, disiplinën dhe bukurinë tënde…”