BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x
BREAKING NEWS

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i sherrit me dy viktima në Kavajë

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr detaje për identitetin e tyre: Viktimat kishin ndryshuar emrat

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr
x
BREAKING NEWS

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje të reja nga të shtënat në Kavajë, ku humbën jetën dy persona

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje
x
BREAKING NEWS

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një në Elbasan dhe një në Mat, ç’po ndodh në vend?

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një
x

Gossip

Aktorja e njohur shpenzon shumën 'marramendëse' për një sesion fotografik (Foto)

Aktorja e njohur shpenzon shumën 'marramendëse' për

Jennifer Aniston ka pozuar me një palë bikini seksi të dizajnuara nga ish-drejtori kreativ i Chanel, Karl Lagerfeld, për koleksionin e pranverës 1996. Ato që ka veshur aktorja e njohur aktualisht kushtojnë 16.551 euro. Ky lloj i rrobave të banjos quhet ‘nipplebikini’ pasi në thelb mbulon vetëm atë pjesë të trupit. Aniston ka pozuar me ‘thithkabikini’ për kopertinën e revistës ‘Allure’. Këtë dizajn e kanë veshur edhe modelet Eva Herzigova dhe Stella Tennat.  Kim Kardashian e ka veshur në vitin 2018 dhe tani është kthyer në modë.

Ndihem më së miri në atë që jam sot, më mirë se kurrë në të 20-at ose 30-at e mia, madje edhe në mesin e të 40-tave. Duhej të ndalonim së thëni fjalë të këqija për veten tonë. Një ditë do të bëhesh 65 vjeç dhe mendo se dukesha e shkëlqyeshme në moshën 53-vjeçare.

Aktorja e njohur tregoi gjithashtu se bëri gjithçka që ishte e mundur në përpjekjen e saj për të mbetur shtatzënë dhe gjithashtu pohoi se ish-bashkëshorti e la pasi nuk do t’i jepte fëmijë.

Po përpiqesha të mbetesha shtatzënë. Ishte një rrugë sfiduese për mua, rruga e krijimit të foshnjes. Gjithë vitet t e spekulimeve… Ishte vërtet e vështirë. Unë isha duke kaluar IVF, duke pirë çajra kinezë, thuaj. Unë do të kisha dhënë çdo gjë nëse dikush do të më thoshte: “Ngrini vezët. Bëjini vetes një nder”. Thjesht nuk e mendon. Thjesht u kujdesa për karrierën time dhe Zoti na ruajt një grua e suksesshme dhe nuk ka fëmijë. Dhe arsyeja pse burri im më la, pse ne u ndamë dhe i dhamë fund martesës, ishte sepse nuk do t’i jepja një fëmijë. Ishte gënjeshtër absolute. Nuk kam asgjë për të fshehur në këtë moment.