BREAKING NEWS

Fatos Klosi: Meta do të bëjë gjithçka për të bllokuar formimin e qeverisë nga PS, pakti PD-LSI nuk e kënaq, presidenti nuk ja ka besën Bashës

Fatos Klosi: Meta do të bëjë gjithçka për të
x

Gossip

Aktorja e njohur shqiptare befason me lëvizjen, i futet politikës: Do të garoj dhe unë në zgjedhje

Aktorja e njohur shqiptare befason me lëvizjen, i futet politikës: Do

Aktorja shqiptare, Adriana Matoshi i futet politikës! Përmes një statusi në rrjete sociale, Matoshi ka deklaruar se ka debutuar në listën e Lëvizjes Vetëvendosje si kandidate në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Në postimin e saj aktorja ka sqaruar edhe arsyet që e kanë shtyrë të marrë këtë vendim.

Aktorja e njohur shqiptare befason me lëvizjen, i futet politikës: Do

 

Aktorja e njohur shqiptare befason me lëvizjen, i futet politikës: Do

Më të lexuarat