BREAKING NEWS

A është ai politikani që përmendet në përgjime? Reagon për herë të parë Taulant Balla

A është ai politikani që përmendet në përgjime?
x
BREAKING NEWS

Vrasja e gruas shtatzënë, paralajmërohet vendimi drastik në qeveri, ministrja lëshon thirrjen e fortë

Vrasja e gruas shtatzënë, paralajmërohet vendimi drastik në
x
BREAKING NEWS

Karamuço plas deklaratën e fortë dhe ngre dyshime: Droga e Fierit ka lidhje me hakerimin iranian, porositësit përshkruanin...

Karamuço plas deklaratën e fortë dhe ngre dyshime: Droga e
x
BREAKING NEWS

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e pathëna për Çervanaku: E njihnin si bamirës

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e pathëna për
x
BREAKING NEWS

Gara për kreun e forumit rinor të PD, Kokalari ‘sulmon’ Berishën: Kur ke një biznes dhe gabon, fajtori është pronari, po bëheshin gjëra që...

Gara për kreun e forumit rinor të PD, Kokalari ‘sulmon’
x
BREAKING NEWS

“Ç’më duhet mua PD e Primaret, përgjigju”/ Plas sherri në studio, kandidati për Bashkinë e Tiranës i kthehet keq Fevziut: A ka mundësi, programin e ka partia

“Ç’më duhet mua PD e Primaret, përgjigju”/
x
BREAKING NEWS

Deklarata "shokuese" e kandidatit Gert Bogdani: Paratë e krimit...

Deklarata "shokuese" e kandidatit Gert Bogdani: Paratë e
x
BREAKING NEWS

“S’ do lejoj që të valëvitet flamuri i LGBT-së”/ Zotimi i pazakontë i kandidatit në Primaret e PD-së: Nuk shkel mbi...

“S’ do lejoj që të valëvitet flamuri i
x

Gossip

Aktorja e njohur shqiptare i jep fund beqarisë në një ishull ekzotik

Aktorja e njohur shqiptare i jep fund beqarisë në një ishull

Aktorja Teuta Krasniqi, e njohur për rolin e Republikës në serialin "Çka ka shpija", ka ndarë një lajm të bukur në rrjete sociale.  Ajo dhe partneri i saj, Agon Kajolli kanë marrë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre. Teksa kanë shijuar pushimet në një ishull ekzotik, Agoni i ka propozuar aktores për martesë dhe ajo tha “Po”.

Në foton e publikuar Teuta shihet e veshur me një fustan të bardhë të shkurtër ndërsa partneri i saj është i ulur në gjunjë teksa i propozon.

Gjatë një interviste të bërë rreth vit më parë për ‘Prive’, Krasniqi tregoi se ka tre vite me partnerin e saj:

 “Jam shumë e përmbushur. Kam një lidhje të shëndoshë dhe jemi shumë mirë. Kemi plane por do t’i mbajmë për vete dhe kur të vijë koha për t’i publikuar do t’i shohë dhe publiku.”, tha ajo aso kohe.

Aktorja e njohur shqiptare i jep fund beqarisë në një ishull