BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Gossip

Aktorja Marjana Kondi flet për jetën e saj private dhe tregon për herë të parë pengun e saj të madh: Pendohem shumë që nuk bëra dot!

Aktorja Marjana Kondi flet për jetën e saj private dhe tregon për

Aktorja e dashur për publikun, Marjana Kondi rrëfeu së fundmi në emisionin ‘Glamour Zone’, pengun më të madh të jetës së saj. Dhe ka të bëjë me familjen.

Ester Bylyku: Cili ka qenë momenti më i vështirë në martesën tuaj?

Marjana Kondi: Nuk mendoj se kemi patur ndonjë moment shumë të vështirë, por do të të them diçka për të cilën pendohem. Pendohem që nuk kam bërë një fëmijë të dytë. Nuk është normale të kesh mundësi dhe të qëndrosh vetëm me një fëmijë.

Ester Bylyku: Pse nuk bërë fëmijë të dytë? Ishe më tepër e fokusuar tek karriera apo çfarë?

Marjana Kondi: Jooo, çfarë karriere. Unë bëj një punë normale si të gjithë. Thjesht nuk e di, pse nuk e bëra një fëmijë të dytë, dhe pendohem shumë për këtë.

Më të lexuarat