BREAKING NEWS

"Europa do të ketë mjaftueshëm gaz"/ Merr fund "makthi" rus, Von der Leyen jep lajmin fantastik

"Europa do të ketë mjaftueshëm gaz"/ Merr fund
x
BREAKING NEWS

Covid-19 ende nuk ka përfunduar, Ministria e Shëndetësisë zbulon se çfarë po ndodh në vend

Covid-19 ende nuk ka përfunduar, Ministria e Shëndetësisë
x
BREAKING NEWS

Njihet si "fuqi baruti"! Ekspertët amerikanë japin paralajmërimin, zbulojnë planet e Putinit për Ballkanin

Njihet si "fuqi baruti"! Ekspertët amerikanë japin
x
BREAKING NEWS

Bordi i Transparencës ndryshon sërish çmimet, ja sa do shitet nafta, benzina dhe gazi

Bordi i Transparencës ndryshon sërish çmimet, ja sa do shitet
x
BREAKING NEWS

Mediat malazeze tronditin politikën shqiptare, Sali Berisha “syri” i Moskës në Tiranë, ja kush është oligarku rus që ka shpërndarë para në Shqipëri dhe ka bashkëpunuar me kreun e “Foltores”

Mediat malazeze tronditin politikën shqiptare, Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

7 besnikë të Sali Berishës me dosje spiuni pritet të përjashtohen nga politika, kreu i “Foltores” nis kërcënimet ndaj deputetëve të PD që kanë paralajmëruar votimin e nismës së dekomunistizimit

7 besnikë të Sali Berishës me dosje spiuni pritet të
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim mesazh Ramës, deklaron se institucionet shqiptare janë të dobëta dhe asgjë nuk është e garantuar, kërkon nga qeveria që të zgjedhë se cilën rrugë do ndjekë, me Perëndimin apo me Lindjen

Yuri Kim mesazh Ramës, deklaron se institucionet shqiptare janë
x
BREAKING NEWS

Prag lufte, ndizet “fuçia e barutit” që mund ta hedhë në erë Evropën, Dodik kërkon të instalojë në Ballkan skemën që po përdor Vladimir Putini në Ukrainë

Prag lufte, ndizet “fuçia e barutit” që mund ta
x

Gossip

Aktorja rrëfehet pa filtra/ “Në mëngjes apo në darkë?” Monika Lubonja nuk kursehet me ndjekësit, flet troç për jetën intime dhe tregon sekretin e të qenërit në formë: Më pëlqen seksi në…(FOTO)

Aktorja rrëfehet pa filtra/ “Në mëngjes apo në

Ajo shquhet për gjuhën e zhdërvjellët në rrjetet sociale, por këtë herë Monika Lubonja ka folur pa doreza.

Aktorja ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit ku ka zbuluar shumëçka nga jeta personale. Nëse të tjerë do t’i shmangnin pyetjet rreth seksit, Monika ka zgjedhur t’ju përgjigjet në mënyrë shumë sportive.

Aktorja rrëfehet pa filtra/ “Në mëngjes apo në

“A të pëlqen seksi i mëngjesit apo në dark,”– pyet një ndjekës.

Monika nuk ka zgjedhur asnjërën nga alternativat duke u shprehur: “Në drekë.”

Mesa duket ky bashkëbisedim i është kushtuar pyetjeve provokuese.

“Si i mban linjat kaq seksi, ushqehesh shëndetshëm apo bën seks rregullisht,”-shkruan një tjetër fans i aktores.

Nëse mendoni se Monika e ka anashkaluar këtë pyetje, gaboheni.

“Bëj seks të shëndetshëm dhe pak ushqim,”-është shprehur pa hezituar Lubonja.

Aktorja rrëfehet pa filtra/ “Në mëngjes apo në

Më herët kujtojmë që burime për Revistën Story thanë se aktorja po i jep fund beqarisë dhe është shumë e lumtur.

Aktorja rrëfehet pa filtra/ “Në mëngjes apo në