BREAKING NEWS

Publikohet lista e plotë, zbardhen emrat e propozuar nga PD për qarkun e Dibrës

Publikohet lista e plotë, zbardhen emrat e propozuar nga PD për qarkun
x

Gossip

Aktorja shumë e dashur për shqiptarët shfaqet në skena intime, bashkëshorti i saj nuk përmbahet dhe shpërthen keq

Aktorja shumë e dashur për shqiptarët shfaqet në skena

Aktorja Beren Saat e njohur për publikun shqiptar si “Bihter, së fundmi është duke luajtur rol kryesor në serialin “The Gift”.

Filmi është pjesë e “Netflix” dhe është komentuar shumë për skenat intime. 34-vjeçarja, ndryshe nga sa jemi mësuar të shohim nga filmat turq, shfaqet në skena intime me aktorin e filmit.

Kjo gjë duket se nuk është pritur mirë nga bashkëshorti i saj, Kenan Dogulu, i cili kur është pyetur nga gazetarët për situatën është nxehur keq dhe ka thënë të ndryshojnë temë.

“Vetëm për këtë skenë më pyesni ju, a nuk ka ndonjë skenë tjetër? Kjo skenë u xhirua dhe ka mbaruar, pse pyesni vetëm për këtë gjithmonë? Ju kam thënë që jam i kënaqur me çdo gjë që bën bashkëshortja ime, mjafton?”- ka thënë ai.