BREAKING NEWS

Videoja e Marinës Amerikane: "Ata janë mes nesh". Pentagoni konfirmon: "Imazhe autentike", këtu janë alienët

Videoja e Marinës Amerikane: "Ata janë mes nesh". Pentagoni
x

Gossip

“Akuzohesha në 4 shtete për narkotrafik”, konkurrenti i ‘Përputhen’ flet hapur për jetën e tij private dhe të kaluarën e ‘errët’: Ma kanë bërë makinën sallatë! (VIDEO)

“Akuzohesha në 4 shtete për narkotrafik”, konkurrenti i

Konkurrenti i ‘Përputhen’, Atdhe Xharavina, ka dhënë intervistën e tij të parë për jetën private në emisionin ‘Glamour Zone’. Atdheu tregoi problemet që ka hasur në 4 shtete.

Ester Bylyku: Vitin e kaluar janë publikuar disa foto të tuat ku të ka ndaluar policia në kufi. Pse?

Atdhe Xheravina: “Ato foto janë shkrepur më parë. Dhe ma kanë bërë makinën sallatë siç i themi ne në Kosovë. Katër shtete kishin urdhër të ma çmontonin makinën sa here kaloja në kufi. Më akuzonin për narko-trafik.”

Ester Bylyku: Ti e ke kryer këtë si vepër penale?

 Atdhe Xheravina: “Jo, kjo nuk është e vërtetë. Bashkë me avokatin tim, tani e kemi zgjidhur këtë problem.”