BREAKING NEWS

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson të dhënat: Ja sa raste të reja u shënua në 24 orët e fundit nga koronavirusi

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik
x
BREAKING NEWS

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama jep mesazhin e fortë në France 24, paralajmëron ndryshimin e madh: Do të bëjmë çfarë është e mundur që...

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama
x
BREAKING NEWS

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena që donin të vrisnin biznesmenin e njohur në Sarandë?

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena
x

Gossip

Akuzohet se është shkaktarja e ndarjes së çiftit Gates/ Reagon për herë të parë për lajmin që trazoi mediat botërore përkthyesja 36-vjeçare

Akuzohet se është shkaktarja e ndarjes së çiftit Gates/

Mediat ndërkombëtare kanë shkruar se një përkthyese kineze dyshohet se është shkaktarja pse çifti Gates ka vendosur të ndahen. Bëhet fjalë për Zhe Wang, 36 vjeçe, përkthyese e cila ka punuar për fondacionin e Bill dhe Melinda Gates.

Pas këtyre zërave, ajo postoi në Weibo, një rrjet social kinez, duke hedhur poshtë thashethemet se ajo kishte pasur një lidhje me Bill Gates.

Ajo i quajti këto zëra si një çmenduri, ndërsa në mbrojtje i dolën edhe miqtë e saj, të cilët u shprehën se as mund ta imagjinonin që Zhe të kishte një lidhje të tillë.

Mësohet se 36-vjeçarja është e pamartuar, ndërsa jeton në Seattle të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Akuzohet se është shkaktarja e ndarjes së çiftit Gates/