BREAKING NEWS

Sa do bjerë ekonomia pas krizës së COVID-19? Rama i befason të gjithë me përgjigjen e tij

Sa do bjerë ekonomia pas krizës së COVID-19? Rama i befason
x

Gossip

Akuzohet se shoqëron pasanikët në Dubai kundrejt pagesave të majme, reagon aktorja e njohur shqiptare dhe lëshon paralajmërimin kërcënues: Do t’iu padisë! (MESAZHI)

Akuzohet se shoqëron pasanikët në Dubai kundrejt pagesave të

Aktorja Arta Nitaj ka reaguar ashpër ndaj disa akuzave të disa portaleve kosovare që kanë shkruar për të se “shoqëron pasanikët në Dubai”, përkundrejt një shume të caktuar parash.

Gjithçka nisi pas një fotoje të Artës që u publikua në Instagramin e një agjencie, ku i bëhej reklamë një club-i luksoz duke publikuar edhe numrin e tij për rezervimeve.

Menjëherë në media nisi të përflitej jeta e saj luksoze dhe udhëtimet e aktores në Dubai.

Sipas Gazetës Express, “agjensia e marketingut “The List DXB” ofron modele në një nga klubet super luksoze në Dubai, e të cilat janë shoqëruese gjatë mbrëmjes të të ftuarve”.

Akuzohet se shoqëron pasanikët në Dubai kundrejt pagesave të

Por Arta ka hedhur poshtë gjithçka është thënë për të dhe shprehet se këto lajme janë të sponsorizuara nga njerëz që e kanë inat aktoren.

Fotografia është publikuar në dhjetor të vitit të kaluar, dhe sipas Artës është thjesht një promovim i eventit që mbahet aty çdo të diel.

Ndërsa, sa u përket akuzave se ajo është shoqëruese e pasanikëve në këtë klub, Arta Nitaj e mohoi një gjë të tillë.

Akuzohet se shoqëron pasanikët në Dubai kundrejt pagesave të

Aktorja shqiptare Arta Nitaj është përfolur se po shijon një romancë me një futbollist të njohur shqiptar, Adnan Januzajn.

Burime për “Prive.al” bënë me dije pak kohë më parë se Arta dhe Adnani shkuan bashkë në një udhëtim në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Akuzohet se shoqëron pasanikët në Dubai kundrejt pagesave të