Lajme të tjera
BREAKING NEWS

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok Çupi lëshon ‘bombën’: Presidentit t’i hiqet …

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok
x

Gossip

Alba Hoxha pozon me bikini seksi nga plazhi dhe e thotë hapur dëshirën e saj të madhe: Nuk dua që…

Alba Hoxha pozon me bikini seksi nga plazhi dhe e thotë hapur

Balerina Alba Hoxha është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh ndan me ndjekësit e saj foto nga përditshmëria.

Së fundi Alba ka postuar një foto në ‘Instagram’, e veshur me bikini ku duket tejet sensuale.

Bukuroshja prej disa ditësh po shijon pushimet ndërsa nuk na i ka kursuar fotot e shumta me bikini.

Duket se balerina po i shijon në maksimum pushimet dhe nuk do që kjo verë të mbaroj.

“Nuk dua që kjo vere të mbarojë”, shkruan Alba krahas postimit të saj.

 

Më të lexuarat