Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Alban Dudushi bën ndryshim e madh në pamjen e tij dhe reagimi i Bietës është epik (FOTO)

Postuar: 20/02/2019 - 08:22

Alban Dudushi dhe Bieta Sulo janë ndër çiftet e njohur më të komentuar. Dyshja shoqëron publikun shqiptar pasditeve dhe mbrëmjeve.

Mbrëmë, Dudushi u shfaq në ekran në emisionin e tij "Top Show". Mirëpo, teksa Bieta e ndiqte nga shtëpia, pamja e Albanit i ka tërhequr vëmendjen.

“Uu shih shih. Paskemi ndërruar modelin e flokëve dhe gruaja në shtëpi nuk di gjë. Gjithësesi më duhet ta pranoj se të shkokan”, ka shkruar moderatorja në një postim në Instastory.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/08/2019 - 22:51

Reperi Getoar Selimi ka reaguar për herë të parë pas lajmeve që qarkulluan në portale se martesa e tij me moderatoren Marina Vjollca kishte marrë fund.

Postuar: 23/08/2019 - 21:50

Klaudia Pepa di gjithmonë si të tërheqë vëmendjen.

Postuar: 23/08/2019 - 21:31

Pas suksesit me filmin “2 gisht mjaltë”, aktori i humorit Ermal Mamaqi duket se nuk d

Postuar: 23/08/2019 - 15:23

Pas pushimeve në Mykonos me shoqërinë, nga ku postoi foto me rrobabanjo që tërhoqën shumë vëmendj

Postuar: 23/08/2019 - 14:35

Tanimë Kejvina Kthella është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizit dhe gjithmonë

Postuar: 23/08/2019 - 11:58

Moderatorja, Roza Lati dhe aktorja e humorit Anna Lika kanë treguar gjithmonë që kanë një marrëdh

Postuar: 23/08/2019 - 10:29

Avokatja Ardina Çapi, që kur nisi rrugëtimin e saj në politikë mori një vëmendje të madhe meidati