BREAKING NEWS

Dy anije gjigante 250 metra të flotës ruse do kalojnë pranë Shqipërisë, anija cisternë dhe shoqëruesi i saj misterioz po i drejtohen...

Dy anije gjigante 250 metra të flotës ruse do kalojnë pranë
x
BREAKING NEWS

Aksidenti i frikshëm te “Kodra e Diellit” ku 29-vjeçarja mori përpara tre kalimtarët, vdes në spital njëri prej tyre (EMRI)

Aksidenti i frikshëm te “Kodra e Diellit” ku 29-vjeçarja
x
BREAKING NEWS

Apeli i GJKKO merr vendimin për gjyqtaren e njohur dhe avokatin. Zbardhet masa e dhënë

Apeli i GJKKO merr vendimin për gjyqtaren e njohur dhe avokatin. Zbardhet
x
BREAKING NEWS

“Një i afërmi jonë nga Puka që jeton jashtë, na tha se u zhduk”/ Zbulohet për herë të parë shteti ku ndodhet personi që lajmëroi xhaxhanë e Ervis Martinaj për zhdukjen e të shumëkërkuarit të drejtësisë

“Një i afërmi jonë nga Puka që jeton jashtë, na
x
BREAKING NEWS

E kanë eleminuar Ervis Martinajn? Prokuroria merr vendimin e menjëhershëm

E kanë eleminuar Ervis Martinajn? Prokuroria merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

Petro Koçi: Çifti Berisha-Metaj, një ‘tango’ e kërcyer në bodrumet e politikës shqiptare

Petro Koçi: Çifti Berisha-Metaj, një ‘tango’ e
x
BREAKING NEWS

Ja skema ligjore që do të përdoret për përzënien e Berishës nga politika, në shtator Kuvendi do shkaktojë “tërmet” për “non gratat” dhe spiunët

Ja skema ligjore që do të përdoret për përzënien e
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Është e garantuar që ka prova për Sali Berishën, nëse nuk do jetë më deputet ndaj tij do të filloj procesi penal, në shtator do kemi ngjarje të reja

Spartak Ngjela: Është e garantuar që ka prova për Sali
x

Gossip

Alban Dudushi shoqëron vajzën në ditën e saj të madhe, Bieta Sulo nuk e fsheh dot emocionin dhe kujdeset me detaje për të: E kam njohur më të vogël se Kroin! (FOTO)

Alban Dudushi shoqëron vajzën në ditën e saj të madhe,

Vajza e Alban Dudushit, Joelle ka patur mbrëmjen e maturës. Ka qenë Bieta ajo që e ka shoqëruar bukuroshen të bëhet gati për ditën e rëndësishme.

Moderatorja e ka treguar shpeshherë se ka një raport mjaft të mirë me vajzën e Albanit dhe kjo shihet edhe nga postimet e fundit ku si dy shoqe të ngushta ato kanë shkuar në parukeri së bashku.

"Te jemi te lumtur, per kete perpiqemi cdo dite. Por jane momente te vecanta ne jete kur e kupton. E fotografuar, kjo eshte pamja e saj per mua sot. J gati per ne mbremjen e matures (eshte ajo mosha 18 vjec qe mezi e ke pritur, se pas saj do te behet hatajaaaaa). E kam njohur me te vogel se Kroin sot dhe ja ku jemi: vitet kane fluturuar, ne jemi 4, 4 shoke ne dy skuadra, 2 shoqet e ngushta perballe skuadres se cunave", shkruan Bieta krah një kolazhi fotosh me Joellen.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo)

Më të lexuarat