BREAKING NEWS

Mjekësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë të re doktoresha e njohur (Emri)

Mjekësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë
x

Gossip

Alban Skënderaj zbulon kush është pasuria e tij më e madhe vetëm përmes një imazhi

Alban Skënderaj zbulon kush është pasuria e tij më e madhe

Këngëtarët thuhet se fitojnë shumë para.Për më tepër kur ata janë dy në një familje.

Alban Skënderaj dhe Miriam Cami janë një ndër çiftet më të njohura dhe më të sukseshme, në tregun muzikor të vendit tonë.

Alban Skënderaj, përmes një postimi , ku në foto shfaqet Miriami me dy fëmijët, shkruan se ato janë edhe pasuria e tij.

Duket se këngëtari nuk është edhe aq i dhënë pas anës materiale, ndonëse ndan shpesh imazhe ku shfaqet jeta e shtrenjtë që bën ai dhe familja e tij.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pasuria ime ????

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on