BREAKING NEWS

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e qëlloi me armë zjarri 12-vjeçarin

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në Shkodër, dyshimet e para

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në
x
BREAKING NEWS

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në New-York/ Zbardhen detaje të reja, hetimet: Në apartament gjenden disa shenja

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë po lë pa gjumë Berishën e Metën dhe tregon goditjen e fortë që do marrin së shpejti: Prisni dhe shikoni...

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë
x
BREAKING NEWS

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”, Berisha plas deklaratën e fortë: Një pronar peshkarexhe kontrabandon naftë, takohet shpesh edhe me Ramën

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”,
x
BREAKING NEWS

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e rëndësishëm, ja kur nis shkolla e lartë (Dokumenti)

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e
x
BREAKING NEWS

E trishtë/ Ndahet nga jeta artisti i njohur shqiptar

E trishtë/ Ndahet nga jeta artisti i njohur shqiptar
x
BREAKING NEWS

“Erdhi malli i mire, erdhi….”, Artan Hoxha publikon foton që po qarkullon me shpejtësi, zbulon ngjarjen e pazakontë me të cilën është përballur

“Erdhi malli i mire, erdhi….”, Artan Hoxha publikon foton
x

Gossip

Albano Bogdo del me thirrjen e “çuditshme”: Vajza kaloni pushimet me mua dhe më paguani 700€ për... (FOTO)

Albano Bogdo del me thirrjen e “çuditshme”: Vajza kaloni

Aktori i njohur i humorit si asnjëherë tjetër u ka bërë një ftesë publike të gjitha vajzave që e ndjekin në rrjetet sociale dhe duan të kalojnë pushimet me të. Ai ka postuar një video në profilin e tij në “Tik Tok” ku shihet në breg të detit por e gjithë vëmendja ka rënë tek ftesa që ai i ka bërë të gjitha vajzave që dëshirojnë të kalojnë pushimet pranë tij. Bogdo shkruan se çdo vajzë mund ta shoqërojë gjatë fundjavës, por duhet të paguajë para sipas tij për kënaqësinë e të ndenjurit me të.

“Kush t dojë( gocë, kuptohet), unë këtu jam gjithë fundjavën. Të gjitha të paguara, përveç 700€ që do paguajë për kënaqësinë e të ndenjurit me mua”, shkruan ai.

Reagimet e ndjekësve të tij kanë qenë të shumta duke komentuar, ku disa prej tyre kanë qeshur dhe disa të tjerë kanë komentuar ndryshimin në pamjen e aktorit të humorit. Së fundmi, Albano ka prerë flokët kaçurrela me të cilat e kemi parë gjithmonë duke u shfaqur tullac në publik.

Kujtojmë se një vit më parë Albano ka rrëfyer për jetën e tij private dhe statusin e tij. Në një intervistë ai ka zbuluar disa momente nga jeta dhe tregoi historinë e njohjes me me partneren e tij të atëhershme, Jonida Sanço, eksperten në komunikim dhe marketing.

“Partneren time ma prezantoi motra e saj, e cila ishte shoqja ime e ngushtë. Ajo, duke ditur shijet e mia për vajzat, më prezantoi motrën, të cilën e propozova më vonë”- tha ai.

Por vetëm 6 muaj pasi ai i propozoi për martesë, historia për të cilën ai foli për herë të parë publikisht përfundoi. Më pas ai fshiu dhe fotot me të nga rrjetet sociale.

Albano Bogdo del me thirrjen e “çuditshme”: Vajza kaloni Albano Bogdo del me thirrjen e “çuditshme”: Vajza kaloni

 

Më të lexuarat