BREAKING NEWS

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së Shëndetësisë, zbardhet shifra: Ja sa të infektuar me koronavirus u shënuan ditën e sotme

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së
x

Gossip

Albano Bogdo rrëfen prapaskenat e skeçit me kryeministrin Rama: Na erdhi që në 8, s’kisha ngrënë bukë. Juli refuzoi të...

Albano Bogdo rrëfen prapaskenat e skeçit me kryeministrin Rama: Na

Aktori Albano Bogdo ka treguar detaje nga prapaskenat  skeçit që xhiruan me kryeministrin Edi Rana në “Klanifornia”. Bogdo tha se Rama kishte shkruar që në orën 08:00 të mëngjesit dhe se ai nuk kishte ngrënë as bukë.

I pyetur nëse Julian Deda kishte marrë pjesë në këtë skeç, Bogdo tha se ai kishte refuzuar në mënyrë kategorike dhe se nuk do ta shohë Ramën me sy.

Pjesë nga biseda në “Binjakët:

Pyetje: Kishe ngrënë bukë?

Albano Bogdo: Jo nuk kisha ngrënë se na erdhi që në 8 e gjysëm

Pyetje: Sa ka qëndruar ai tek ju, sa qëndroi ai tek ju përveç transmetimit

Albano Bogdo: Në transmetim doli 40 minuta, por kështu ka zgjatur thuajse dyfishi, kupton? Sa u xhiruan ato skeçet jashtë

Pyetje: Po Juli mori pjesë?

Albano Bogdo: E pe gjë te skeçi ti? Po si ka marrë pjesë apo jo? Refuzoi në mënyrë kategorike, është me Partinë Demokratike vëlla, është i hapur dhe nuk do ta shohë Ramën me sy.

Më të lexuarat